Grzegorz Rzemieniuk

Chirurg stomatolog

3,7

Krótko i na temat: dr Rzemieniuk to najlepszy specjalista w swoim fachu! Pełen profesjonalizm! Z próchnicą powierzchniową poradził sobie bez znieczulenia i nie bolało. Wyrywanie ósemki sprawnie i bezboleśnie. Wspaniale potrafi rozładować atmosferę i napięcie jakie towarzyszy chyba zdecydowanej większości pacjentów w trakcie wizyty u dentysty. Na bieżąco informuje pacjenta o przebiegu zabiegu, jakie w danej chwili mogą występować odczucia a także o tym co będzie się działo z organizmem po ekstrakcji zęba. Niesamowite poczucie humoru dr Rzemieniuka sprawia że wychodzi się z jego gabinetu z uśmiechem na twarzy. Oby jak najwięcej takich lekarzy! Absolutnie polecam!!!

Gorąco polecam. Wszystkie wyrwania zębów, a niestety były skomplikowane robiłem u Pana Grzegorza. Profesjonalista.

Byłam u tego dentysty w zeszłym roku i co prawda po wyrwaniu zęba nie było żadnych komplikacji ale ten lekarz jest bardzo nie miły ponieważ byłam na kase chorych zapewne jakbym poszła prywatnie byłby zupełnie inny.