Grzegorz Rzemieniuk

Chirurg stomatolog

Bardzo polecam Pana doktora,profesjonalista w każdym calu.Dokładnie tłumaczy,natychmiast niweluje ból przy leczeniu,jest bardzo dokładny,a w gabinecie panuje miła atmosfera.Efekt pracy doktora przerósł moje oczekiwania ,JESTEM ZACHWYCONA,Serdecznie dziękuję .

Najlepszy w swoim fachu - delikatny, bardzo sympatyczny. Nawet jeśli komuś nie podoba się styl bycia Pana Rzemieniuka - umiejętności nikt odebrać nie moze!

Tragiczna kultura osobista lekarza ( a raczej jej brak) i podejście do pacjenta. Przyszedłem na konsultacje do lekarza w sprawie ekstrakcji osemki. Lekarz był niezbyt przyjemny ale wytłumaczył przebieg zabiegu. Lekarz został uprzedzony o występowaniu u mnie odruchu wymiotnego. Zamiast zrozumienia spotkałem się z oschlym podejściem ze to siedzi w głowie i stwierdzeniem generalnie że to wymysły. Po położeniu się na fotel lekarz był niedelikatny i pozwalał sobie na komentarze w stylu " chlopie ogarnij się" i tym podobne, przy czym wyraźnie pokazywał swoje zdenerwowanie i niezadowolenie. Lekarz był oburzony faktem iż posiadam odruch wymiotny mimo wcześniejszego uprzedzenia i stwierdził ze on tak nie będzie prowadził zabiegu i ze mam się zastanowić i " ogarnąć" i że on się dziwi ze ogóle ktoś mi te zeby robił jak mam odruch wymiotny. Dodatkowo sąsiedni ząb został poważnie naruszony przez osemke a lekarz nie wydawał się tym zbytnio przejęty i zostałem wypuszczony od dentysty z bolącym zębem. Poszedłem do innego stomatologa i bez najmniejszego problemu sasiedni zab został naprawiony a u innego chirurga operacja ekstrakcji jedynki została przeprowadzona beż problemów i w sposób bardzo komfortowy i co najważniejsze w miłej atmosferze.
Chyba nigdy nie byłem jeszcze tak oburzony po wizycie u żadnego lekarza jak po wizycie u dra Rzemieniuka. Oczywiście mimo braku pomocy i chamstwa a także mimo bardzo krótkiego czasu wizyty, bez zawahania pobrał niemałą opłatę. Stanowczo odradzam wizyty u doktora Rzemineniuka.

Gorąco polecam. Wszystkie wyrwania zębów, a niestety były skomplikowane robiłem u Pana Grzegorza. Profesjonalista.

Krótko i na temat: dr Rzemieniuk to najlepszy specjalista w swoim fachu! Pełen profesjonalizm! Z próchnicą powierzchniową poradził sobie bez znieczulenia i nie bolało. Wyrywanie ósemki sprawnie i bezboleśnie. Wspaniale potrafi rozładować atmosferę i napięcie jakie towarzyszy chyba zdecydowanej większości pacjentów w trakcie wizyty u dentysty. Na bieżąco informuje pacjenta o przebiegu zabiegu, jakie w danej chwili mogą występować odczucia a także o tym co będzie się działo z organizmem po ekstrakcji zęba. Niesamowite poczucie humoru dr Rzemieniuka sprawia że wychodzi się z jego gabinetu z uśmiechem na twarzy. Oby jak najwięcej takich lekarzy! Absolutnie polecam!!!

Byłam u tego dentysty w zeszłym roku i co prawda po wyrwaniu zęba nie było żadnych komplikacji ale ten lekarz jest bardzo nie miły ponieważ byłam na kase chorych zapewne jakbym poszła prywatnie byłby zupełnie inny.