dr Grzegorz Sobański

Rehabilitant

Godny polecenia, człowiek młody ale kompetentny i wie co robi. Z Jego pracą mam zdrową kończynę co niejednemu rehabilitantowi nie udało się tego dokonać.

Godny polecenia, człowiek młody ale kompetentny i wie co robi.

Witam Ja również trafiłam do Reha Medica na rehabilitację z urazem kręgosłupa (odcinka szyjnego). Pan Grzegorz Sobański, od razu wzbudził moje zaufanie, bardzo profesjonalne podejście do problemu zdrowotnego. Przeprowadził ze mną kompleksowy wywiad, dał cwiczenia do wykonywania w domu. Bardzo kontaktowy i sympatyczny człowiek, jak i cała załoga Reha Medica, napewno będę polecac ten zakład rehabilitacyjny. pozdrawiam Karolina

Witam
pozdrawiam Karolina

Witam Chciałem podziękować panu Grzegorzowi Sobańskiemu, oraz całemu gabinetowi rehabilitacyjnemu za przywrócenie mi zdrowia. 6 lat temu miałem wypadek na desce snowboardowej i groziła mi operacja kręgosłupa, odwiedzałem wielu rehabilitantów,jednak Pan Grzegorz okazał się strzałem w dziesiątkę. Na pierwszej wizycie przeprowadził ze mną dokładny wywiad, oglądną zdjęcia i rezonans. Zacząłem rehabilitację - początkowo dwa razy w tygodniu, później raz, dostałem zestaw ćwiczeń do wykonywania w domu. Od rozpoczęcia rehabilitacji minęło pół roku, o żadnej operacji nie ma już mowy, a co najważniejsze zakupiłem nowy sprzęt narciarski i wróciłem na stok. ...

Witam
Chciałem podziękować panu Grzegorzowi Sobańskiemu, oraz całemu gabinetowi rehabilitacyjnemu za przywrócenie mi zdrowia. 6 lat temu miałem wypadek na desce snowboardowej i groziła mi operacja kręgosłupa, odwiedzałem wielu rehabilitantów,jednak Pan Grzegorz okazał się strzałem w dziesiątkę. Na pierwszej wizycie przeprowadził ze mną dokładny wywiad, oglądną zdjęcia i rezonans. Zacząłem rehabilitację - początkowo dwa razy w tygodniu, później raz, dostałem zestaw ćwiczeń do wykonywania w domu. Od rozpoczęcia rehabilitacji minęło pół roku, o żadnej operacji nie ma już mowy, a co najważniejsze zakupiłem nowy sprzęt narciarski i wróciłem na stok. Świetny rehabilitant i wykwalifikowana kadra.
Pozdrawiam Rafał

Pan Grzegorz i jego pracownicy są bardzo dobrzy w swoim fachu. Miałem problem z kręgosłupem dokładnie przepuklinę groziła mi operacja i po serii terapii wszystko wróciło do normy. Pan Grzegorz na pierwszej wizycie bardzo dokładnie bada, zadaje dużo pytań ogląda rezonans. Leczy całkiem inaczej niż masażyści-widać,że dobiera metody bardzo skrupulatnie. Do domu zadaje ćwiczenia które są też dobierane indywidualnie nie z kartki jak to się robi. A i co jeszcze trzeba dodać patrzy bardzo kompleksowo-dodatkowo pomógł mi też z łokciem tenisisty. Polecam bardzo ten gabinet i myślę, że pacjenci którzy tam chodzą są zadowoleni!

Ogromne podziękowania dla przychodni rehabilitacyjnej za profesjonalną obsługę, troskę, czas poświęcony i przywrócone tym sposobem moje zdrowie. Szczególne podziękowanie dla Pana mgr Grzegorza Sobańskiego - szefa rehabilitacji, Pani mgr Marioli i Pana Wojtka za serdeczną, ciepłą opiekę, uśmiech i pozytywną energię. Z wyrazami sympatii dla Całego Zespołu, Ryszard Bereś - Nowy Sącz.

Bardzo dobry specjalista,kompletna obsługa ,super atmosfera,personel super,polecę tą firmę każdemu z ręką na sercu.

Bardzo dobry specjalista zwłaszcza przy urazach ortopedycznych. Stara się pomóc każdemu, a przy tym bardzo fajny człowiek. Do leczenia pochodzi kompleksowo, próbuje pomóc do skutku. Świetna atmosfera i duże zaangażowanie pracowników na sali ćwiczeń. Na pewno najlepsza przychodnia w Tarnowie (kilka mam sprawdzonych).

bardzo dobry rehabilitant, kompetentny i skuteczny.

bardzo dobry rehabilitant, kompetentny i skuteczny.

Zdecydowanie godny polecenia! Rzetelnie wykonuje swoją pracę, a zna się na tym jak nikt inny! Problem z plecami przestał mi doskwierać!

Pan Mgr.Grzegorz Sobański, jest niezwykłym człowiekiem, oddany pracy i pacjentom. Po długiej rehabilitacji, jaką przeszłam w Jego gabinecie, po operacji przepukliny kręgosłupa czuję się bardzo dobrze. Jest kompetentnym i znakomitym specjalistą.