lekarz Halina Barszczewska-Bąk

Serdecznie polecam Panią doktor, bardzo miła, z bardzo dobrym podejściem do dzieci ale i osób dorosłych. Sama jestem jej pacjentką od dziecka i mogę bardzo polecić Panią doktor.

Wspaniały lekarz, bardzo miła i uprzejma, godna polecenia i zaufania do kompetencji. Jestem wdzięczna za profesjonalną poradę. Polecam.

Jestem wdzięczna za profesjonalną poradę.
Polecam.

Godna polecenia, miła, uprzejma, zawsze stara się wyjaśnić co dalej należy robić. Nie pierwszy raz korzystam z jej usług, i zawsze wychodziłem zadowolony.

Nie pierwszy raz korzystam z jej usług, i zawsze wychodziłem zadowolony.

Bardzo miła i sympatyczna lekarka. Dobre podejście do dzieci. Polecam serdecznie. Lekarka zmieniła gabinet i przyjmuje teraz na ul. Jana III Sobieskiego 8 tel. 502567036

Polecam Bardzo kompetentny lekarz, doskonale dobiera korekcję okularowa, ma dobre podejście do dzieci.

Wspaniały lekarz,polecam.Bardzo kompetentna i mila Pani Doktor,idealna dla dzieci,ale i dla dorosłych.