lekarz Halina Bartocha-Stachurska

Dermatolog

1,6
1,5
1,4

Okropny lekarz. Ogólnie jeden z wielu polskich dermatologów którzy jadą listą leków i leczą na oko. Zmagam się z chorbami skóry od 15 lat. Nie raz przeszedłem przez piekło we własnej głowie przez to że nic mi nie pomagało. Nie zgadzam się na faszerowanie mojej osoby antybiotykami na oko!. Lekarz w konsultacji telefonicznej był wstanie mi wystawić antybiotyk, ale nie był wstanie doradzić diagnostyki pod kontem genetycznych uwarunkowań do chorób skóry. Gardzę takim podejściem. Nie powinniście mieć Państwo uprawnień do leczenia innych ludzi.

Najgorsza dermatolog, z usług której kiedykolwiek skorzystałam. Zignorowała moje objawy, w ogóle mnie nie wysłuchała (gdy skarżyłam się na suchą skore twarzy, kazała kupić sobie BALSAM DO CIAŁA), a gdy dałam jej pisemnie znać po wizycie, że czuję się potraktowana nieprofesjonalnie, stwierdziła, że wypadanie włosów po porodzie to fizjologia. No cóż. Dobrze, że pani doktor nie leczy pacjentów z covid, bo też by stwierdziła, że choroba to fizjologia i zostawiłaby ich bez pomocy.

Nigdy więcej wizyty u tej pani. Każdy problem bagatelizowała, np. rak skóry to nic takiego. Jeszcze nie zdarzyło mi się wystawić tak negatywnej opinii. Przykro.

Jeśli szanujesz swój czas i pieniądze to omijaj tą Panią szerokim łukiem. Specjalnie nie używam stwierdzenia "doktor" bo ona na nie nie zasługuje. Po 8 miesiącach i wydaniu łącznie ok 700 zł na maści, kremy, tabletki i trzymaniu się zalecanej diety, efektu nie ma. Myślałem że mój przypadek jest jakiś ciężki więc poszedłem do innej Pani doktor żeby zaczerpnąć innej opinii. Przepisała mi maść za 27 zł i po 2 dniach problem znikł. Więc jeśli kiedyś Pani Halina Bartocha-Stachurska to przeczyta to apeluje niech zmieni zawód bo w tym jest do niczego albo niech się wpierw dokształci.

Przykro mi, że wizyta w renomowanej klinice nie spełniła moich oczekiwań. Spodziewałam się najnowszej wiedzy i metod postępowania, zawiodłam się, ponieważ nie przeprowadzono wywiadu, tylko pobieżne badanie, a leczenie wymuszone moją prośbą. Nie mogę polecić…

Nie mogę polecić…

Przyszłam celem pokazania pani doktor wszelkich znamion jakie mam (umawiając się prosiłam o badanie dermatoskopowe) plus nowych, które pojawiły się w czasie ciąży i mnie martwią. Weszłam do gabinetu, powiedziałam co mnie sprowadza, pani doktor powiedziała ze badanie nie ma sensu, bo jestem w ciąży, dowidzenia. Kiedy wymusiłam na niej żeby chociaż spojrzała na te nowe powiedziała „może pani pokazać ale to i tak bez sensu” po czym nie ruszyła się zza biurka i moje znamiona oglądała z 2 metrów, po sekundzie stwierdzając, ze to nic takiego. Według mnie takie traktowanie pacjenta nie przystoi lekarzowi, 180 zł wyrzucone w błoto i po tej wizycie nie czuję się ani trochę uspokojona w związku z problemem z jakim się zgłosiłam.

Za przeproszeniem ale p.doktor niekulturalna i niemiła. Nawet dokładnie nie przyjrzała się problemowi, z odległości kilku metrów stwierdza, że nic nie dolega. Zero profesjonalizmu.

Pani doktor niestety nie pomaga. Kieruje na badania, które są wstrzymane od kilku miesięcy. Jedyne zalecenie nie robić nic przez 1 miesiąc. Nie polecam.

Wizyta we wrześniu br. pierwsza i ostatnia. Pani poddała "ocenie" znamiona z odległości dwóch metrów (!) i zawyrokowała (powołując się na swoje wieloletnie doświadczenie), że wszystko ok, pomimo mojego zdziwienia i podkreślenia, że mam w najbliżej rodzicie przypadki czerniaka i przyszłam po kilku latach na szczegółową dermatoskopię. Pani stwierdziła, że boi się o swoje zdrowie, więc nie użyje teraz dermatoskopu i nie zbliży się do mnie. W takim razie powinna zostać w domu, a nie realizować pseudowizyty. Gdybym musiała zapłacić za taką "wizytę" skończyłoby się to awanturą- na szczęście korzystam z pakietu medycznego i mogę zmienić lekarza. Strata czasu, mijać szerokim łukiem!

Miła, o dużej wiedzy. Profesjonalna. Godna polecenia. :-) .....................................................................