dr Halina Iwan

Dermatolog, Wenerolog

Polecam każdemu kto zmaga się z trądzikiem różowatym od nawet kilku lat. Pani doktor na prawdę wie jak leczyć. Po niezliczonej ilości wizyt u przeróżnych lekarzy na szczęścoe trafiłam do Pani doktor. Efekt 3 wizyty, badania, antybiotyki i problem znikł. Pierwszy raz spotkałam tak dobrego dermatologa. I co ważne, Pani doktor nie wciąga w wir kolejnych wizyt, czego efektem było zawsze, że dowoadujesz się po roku ze kuracja jednak nie przyniosła rezultatu i teraz wprawadzimy inną. Polecam na 100%

Profesjonalna, kompetentna; 5 lat lekarze nie wiedzieli co mi jest - jedna wizyta u Pani Doktor i od razu trafna diagnoza. Polecam.