Nie jestem zadowolona z leczenia poprzez p. Halinę. Jestem zdania,iż mamy takie czasy i tak wiele możliwości do leczenia zębów i że w tych czasach stawia się przede wszystkim na leczenie. Niestety nie wg. tej Pani. Inna dentystka , którą z całego serca polecam wyleczyła mi w przeciągu tak krótkiego czasu trzy zęby- KTÓRE WG. PANI KIELAN BYŁY DEFINITYWNIE DO WYRWANIA. Zęby za wszelką cenę powinno się ratowac, nie najprostszą linią oporu wyrywać!!! hmm. Jeden plus. WYRYWAĆ POTRAFI. To byłoby na tyle.

Świetny chirurg stomatolog, podejmuje się tego, co inni uważają za niemożliwe!

Świetny chirurg stomatolog, podejmuje się tego, co inni uważają za niemożliwe!