dr n. med. Halina Sielska

3,7
3,6
3,3
3,2

Coraz częściej spotykam się z negatywnymi opiniami. Kiedy chodziłam prywatnie do Pani doktor w Jędrzejowie - wysłuchała, poświęciła trochę więcej niż tylko 5 min, ale wszystko uległo drastycznej zmianie kiedy poszłam na fundusz gdzie przyjmuje w Kielcach.. Czar prysł, poszłam z dwoma problemami, ale Pani doktor powiedziała, że ten drugi następnym razem bo w komputerze może wpisać tylko jedną dolegliwość, śmiech na sali. Powiedziałam jej prosto w twarz z ironią, że rozumiem bo prywatnie to inna bajka. Poza tym chyba coś świadczy minimalna lista pacjentów do Niej. Pojechałam na fundusz do tych Kielc i okazało się, że nie ma ani jednego pacjenta, a do dermatologa obok, kolejka nie miała końca. Poza tym nie wyleczyła mojej banalnej przypadłośći. NIE POLECAM!

Zgadzam się, że robi tylko dobre wrażenie! Byłam u niej z łuszczycą na którą leczę się od dłuższego czasu, nie dość że nawet mnie nie obejrzała żeby chociaż zobaczyć w jakim stadium jest choroba to nawet nie dostałam żadnych leków tylko preparaty które sama mogę sobie w aptece, do tego nie na łuszczycę tylko na rozwarstwiające się paznokcie o których też sama musiałam wspomnieć! Nie polecam! Dodam że byłam w przychodni nie na wizycie prywatnej, więc może to też ma znaczenie!!!???

szczerze polecam, jest rzetelnym i fachowym lekarzem. wieloletnią choroba mojego taty zajeła się bardzo profesjonalnie, w pełni udało sie ja zwalczyc, podczas gdy inni lekarze nie widzieli najmniejszych szans. zaleca leki i dermokosmetyki z górnej półki ale za to bardzo skuteczne, wizyty nie są częste ponieważ przepisuje specyfiki nawet na cały rok i każdą pogodę, dokładnie tłumaczy jak je stosować, wykonuje bardzo szybko specjalistyczne badania. bardzo skuteczny lekarz.

Do P.Sielskiej przyszłam pierwszy raz 3 lata temu. Poleciła mi ją moja babcia. Zgłosiłam się z trądzikiem, którego dzięki pomocy pani doktor szybko się pozbyłam. Dopiero w niedawnym czasie trądzik zaczął powracać. Pani doktor wytłumaczyła że to pewnie przez skok hormonów, czy coś takiego. Leczenie na razie trwa nie długo, więc wciąż czekam na efekty.

Pani Halinka, to najlepsza specjalistka na jaka trafilam. Ja mieszkam w Niemczech i leczylam sie tu na alergie skorna i nici, trwalo to jakies 2 miesiace i tylko testowali na mnie leki i masci. Pani Halina spojrzala i do razu wiedziala co to jest i przepisala odpowiuednie leki, takze polecam goraco

Pani Halinka, to najlepsza specjalistka na jaka trafilam.

Pełen profesjonalizm, fachowość,rozpoznanie schorzenia i trafione medykamenty.

Pełen profesjonalizm, fachowość,rozpoznanie schorzenia i trafione medykamenty.

lecze sie u tej pani kilka lat i mi nie pomogla.

lecze sie u tej pani kilka lat i mi nie pomogla.

To jest z pewnością jeden z lepszych lekarzy do których trafiłam. Skutecznść i profesjonalne podejcie to główne cechy.

nie polecam tej pani , lecze sie u niej 2 lata a postępow nie widac; )

nie polecam tej pani , lecze sie u niej 2 lata a postępow nie widac; )

Polecam, bardzo dobry specjalista a przy tym sympatyczna i miła osoba.

Polecam, bardzo dobry specjalista a przy tym sympatyczna i miła osoba.