lekarz Hanna Chojnacka-Gładysz

Internista, Lekarz rodzinny

Jestem pod kontrolą Pani Gładyszowej od kilkunastu m-cy i lubię takich lekarzy :) Czasem ma coś w sobie z osy jak się zasłuży, ale jasno tłumaczy jak powinnam postępować i jak "nieco odpuszczam" to lekarz potrafi to wyciągnąć. I bardzo dobrze!! ponieważ to motywuje do dalszej cięższej pracy pacjenta. Mam zaufanie do jej wiedzy. Nie powinniśmy się na lekarzy złościć jak sami się leczymy np. ketona****em bez recepty reklamowanym w TV i innymi cudami, a jak leki na receptę się kończą to chcemy je tylko przedłużyć. Lekarz jest od tego aby sprawdzić, doradzić i zaplanować leczenie biorąc pod uwagę skutki leczenia. W tym Pani Gładyszowa jest bardzo dobra! Leczenie pod kontrolą idzie dobrze, czuję się również dobrze, wyniki się poprawiają i szczerze polecam Panią doktor. Stosować się do jej zaleceń i będzie dobrze.

Pomogła mojej babci gdzie akurat ją spotkaliśmy na dyżurze w szpitalu, wracała właśnie do gabinetu i zobaczyła, że moja babcia słabo wygląda, zapytała się kto następny ( następny był jakiś młody chłopak ) więc Pani doktor poprosiła jednak moją babcię aby weszła do gabinetu - nikt nie zaprotestował, ale i nikt starszej, schorowanej kobiety nie przepuścił w kolejce! Pomoc okazała się dobra, babcia mimo lat czuje się lepiej, jest teraz pod kontrolą Pani Gładysz-Chojnacka. P.S. inną sprawą jest to, co się dzieje na tych dyżurach! jeden ( czasem dwóch ) lekarzy na tak duży obszar to jakaś pomyłka !!! W kolejce byli nawet ludzie z Kraśnika, a przecież to ok 50 km bo tam ich nie przyjęli !!! a tu się czeka i czeka, a ten szpital ma służyć przede wszystkim mieszkańcom Sandomierza i okolic!

Bardzo mi pomogła, nie "olała" mojej osoby mimo iż nie jestem nadzwyczaj chory. Inni lekarze mówili, że tak ma być i nic się z tym nie da zrobić. Tu Pani Gładyszowa wypytała mnie m.in. nawet co jem ! i zrobiła duży wywiad + badania. Teraz jestem po drugiej wizycie i widać, iż faktycznie przejmuje się losem pacjenta i chce mu pomóc. Dobrała mi leki, jestem w trakcie leczenia + czekam na specjalistyczne badanie za tydzień. Na pewno z jego wynikami oprócz specjalisty pojawię się na starówce u Pani Gładyszowej, bo wiem, że potraktuje mnie godnie. Widać też dużą cierpliwość i wiedzę, a to wzbudza zaufanie. Polecam i pozdrawiam Panią doktor !!! Piotr 42l.

Dla mnie osobiście, bardzo dobra Pani Doktor. Powiedziała "kawa na ławę" co się dzieje i jakie mam wyniki badań, wprost i bez używania niezrozumiałych mi terminów. Widać, że los innej osoby nie jest jej obcy i faktycznie chce pomóc. Czasem tylko trzeba się uzbroić w cierpliwość w kolejce, ale warto. Polecam , a jestem pod kontrolą Pani doktor od kilkunastu miesięcy

Widać, że to lekarz z krwi i kości. Jest stanowcza i potrafi pacjenta prowadzić konkretnie, ale wiadomo, że chodzi o moje dobro więc też to trochę mnie motywuje. Jestem zadowolony, trzeba tylko też samemu się pilnować. Mam zaufanie do dr Gładyszowej i mogę polecić innym pacjentom też tym mniej zdyscyplinowanym. Ma godziny pracy czasem do 18:00 więc po swojej pracy też można umówić wizytę, a to duży plus.

Popieram poprzednie opinie. Lekarz który na prawdę próbuje i rozumie ludzkie potrzeby, nie podchodzi sztampowo do każdego pacjenta i stara się pomóc. Widać było to na wizycie. Dobry wywiad z pacjentem i poinformowanie jakie są zalecenia i obostrzenia ( trochę muszę zmienić w swoich wynikach badań ). Wzbudza zaufanie swoją wiedzą i podejściem, mi nic innego nie trzeba, doskonały lekarz internista i rodzinny. Polecam Panią lekarz, choć uprzedzam, że trzeba się zapisać na wizytę - co mnie nie dziwi jeśli ktoś jest dobrym lekarzem. Pozdrawia mocno zmotoryzowany pacjent Łukasz

Ciekawa lekarz, z takim lekkim fajnym humorem i dobrym podejściem do pacjenta. Przyjmuje na starówce w przychodni Zdrowie, doceniam jej dużą wiedzę i kompetencje. Nie przepisuje leków jak nie trzeba ich brać, a leczenie tłumaczy co dalej robimy. Wraz z mężem jesteśmy do niej zapisani i polecam Panią doktor !!!

Podzieam zdanie poprzednika, podoba mi ise to że lekarz tłumaczy po ludzku co jest nie tak i co trzeba zmienić, choć nie zawsze to jest łatwe do zaakceptowania. Mogę polecić. Z kolejkami to nie wiem, bo mnie lekarz w szpitalu na dyżurze przyjmowała, a tam jak wiadomo zawsze są kolejki gdzie się zjeżdża cały powiat.

Wg mnie bardzo dobry specjalista. Tak jak Pani Gładysz nikt inny nie podszedł do mojego problemu zdrowotnego. Widać, że to lekarz "z krwi i kości" z powołania, a nie na zyski nastawiony, naprawdę przejmuje się losem pacjenta i stara się pomóc. Widać również długoletnie doświadczenie jak i zorientowanie się w dzisiejszych czasach i lekach. Jestem do zgodnie wdzięczna i jestem już Pani pacjentką, dziękuję i dużo pomyślności w życzę.