Jestem pod jej opieką już 14 lat - zawsze fachowo trafiała w moje potrzeby czy obawy - nigdy bez zbędnej paniki - nie czułam, że coś może być nie tak, gdy mogło być. Prowadziła moje dwie ciąże - przy pierwszej, jeszcze pracowała w szpitalu, gdzie rodziłam - została ze mną przy porodzie ponad swój czas pracy. Szczerze polecam.

Jestem mężem pacjentki P. dr Płodowskiej. Trafiliśmy najlepiej jak można było. Bardzo dobrze prowadzi pacjentki, poświeća każdej tyle czasu ile trzeba (szkoda, ze w poczekalni są ciągłe kolejki! ale taka p. doktor warto się dzielić!). Dwójka naszych dzieci przyszła na świat przy jej pomocy.

Jestem mężem pacjentki P. dr Płodowskiej.

To najlepszy lekarz na świecie :) Jestem pacjentką Pani Hani od 16 lat i nie wyobrażam sobie iść do innego lekarza. Wyleczyła mi nadżerkę, poprowadziła od samego początku do końca ciążę, zakładała spiralę :) I to wszystko w przemiłej atmosferze. Jest bardzo kompetentna, dociekliwa i nie robi nic "po łebkach". Naprawdę z czystym sumieniem polecam.

Wszystkim POLECA tą panią doktor.SUUUUUUUUUUUUUUPER!!!!!!!!!!!

Wszystkim POLECA tą panią doktor.SUUUUUUUUUUUUUUPER!!!!!!!!!!!

Bardzo dobry lekarz, z wielką intuicją. Jak coś podejrzanego dzieje się z ciążą (i nie tylko), zapobiega z góry. Pani doktor ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Miła, sympatyczna, bardzo ciepła, zawsze pacjenta wysłucha i doradzi.Polecam,każdemu takiego lekarza jakim jest dr Płodowska :))

Bardzo dobry lekarz. Wizyta u tego lekarz jest pzryjemnościa a nie trauma

Bardzo dobry lekarz. Wizyta u tego lekarz jest pzryjemnościa a nie trauma

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Szczecin"?

Katarzyna Oronowicz

ul. Szafera 24a
Szczecin
Prywatny Gabinet Lekarski
Milczańska 6 lok. 5
70-117 Szczecin

Katarzyna Strojny

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Prawobrzeże - Medyk"
ul.Kostki Napierskiego 6c, 70-783 Szczecin
70-783 Szczecin