Pierwszy raz byłam u Pani Dr w styczniu-i po tej wizycie szczerze polecam!!!! Bardzo dokładnie bada, wypytuje o objawy, skłonności do chorób w rodzinie, bez problemu kieruje na badania jak również informuje o bezpłatnych badaniach diagnostycznych. POLECAM raz jeszcze!!

Jestem pacjentem tej przechodni duży szacun do dr.Ratajczk H.jest kompetentna uprzejma ,wyjasni przyczyny choroby , zastosuje odpowiednie leki , więcej takich lekarzy >>>

Lekarz godzien podziwu potrafi odpowiednio podejść do pacjenta ,zbada cię jak się należy ,wytłumaczy przyczynę choroby i zapisze odpowiednie leki, które są dobrze dobrane do pacjenta.Polecam wszystkim.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Śrem"?

ulica Nadbrzeżna 1/C 2
Prywatny Gabinet Lekarski