lekarz Helena Franków

Neurolog

2,9

Nie miłe podejście. Z góry traktuje jak kogoś kto marnuje jej czas. Po rozmowie można wywnioskować że gardzi ludźmi którzy mają inne poglądy. Przychodzi człowiek z problemami zdrowotnymi, bólami, a w zamian może usłyszeć że skoro gdzieś nie zlecili badan to widocznie nie są potrzebne.. To jest lekarz? Który zamiast się starać poznać przyczynę dolegliwości przerzuca winę na kogoś innego? Wole jeździć jak wcześniej do Kostrzyna gdzie Pani neurolog jest wyjątkowo sympatyczną osobą, ale terminy przez to są 20 razy dłuższe bo tylu ma pacjentów..

POLECAM RÓWNIEŻ!!! Bardzo kompetentny lekarz. Jednocześnie uprzejmy i rzetelny. Pani doktor jest świetnie doświadczona i wykształcona. GODNA POLECENIA! Leczy się u niej kilka osób z mojej rodziny. Wszystkim bardzo pomogła. Dyspozycyjna, zawsze można zadzwonić i zapytać jeśli ma się jakieś wątpliwości np odnośnie stosowania leku. Bardzo kulturalna i uprzejma. Potrafi wytłumaczyć jak postępować w przypadku choroby jak radzić sobie z jej objawami.

POLECAM! Bardzo dobry fachowiec. Szczerze polecam. Profesjonalistka. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Uprzejma i kulturalna. Bardzo dobrze wykształcona i kompetentna. Ma dobre podejście do pacjenta. Chodzę do pani doktor już kilka lat i zawsze jestem zadowolona. Poświęca mi dużo czasu, dobrze dobiera leki, gdy trzeba kieruje na badania. Bardzo konkretny i rzetelny lekarz. Zawsze jestem zadowolona z wizyty. Bardzo mi pomaga.

POLECAM! Kompetentna. Uprzejma. Na prawdę godna polecania. Świetnie dobiera leki pacjentom, doskonale tłumaczy jak żyć z choroba, bardzo profesjonalna, mądra i dobrze wykształcona. REWELACJA.

czas jaki poświęca pacjentowi zależy od opłaty publiczni wogle nie chce rozmawiać zależy jej tylko na kasie anie na pacjencie

W moim przypadku polecam jak najbardziej .Dzieki Pani Doktor wiem co mi dolega,wytłumaczyła mi wszystko co mam robic,jest bardzo miłą osoba i dziekuje za wszysto pozdrawiam goraco

? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Zdiagnozowała chorobę- padaczka. Zalecenie- tabletki przez kilka dobrych lat młodego życia. Badania? Nie, nie trzeba. Zrobiłam je sama. Padaczka? Błąd lekarza. Brak słów... Wykryła chorobę, której nie było i której nie ma.

Nie polecam. Mam nerwicę, zespół jelita wrażliwego (postać biegunkowa) pani doktor powiedziała, ze ja tak już mam, że studia mnie denerwują i że to mi przejdzie... nic kompletnie nie pomogła. Niepotrzebnie czekałam tyle czasu na wizytę.

Zdecydowanie odradzam i nie polecam - z czystym sumieniem! Przestrzegam przed panią "doktor" mieszkańców Dębna. W wyniku ciężkiego wypadku drogowego miałam wstrząśnienie mózgu, ranę głowy i czasowy zanik pamięci. Po tygodniu od wyjścia ze szpitala nadal odczuwałam mdłości i zawroty głowy, podczas jazdy samochodem, jazdy windą, itp. Sytuacja ta niepokoiła mnie ponieważ w szpitalu nie przeprowadzono żadnych badań głowy, dlatego też udałam się do lekarza rodzinnego po poradę. Lekarz dał mi skierowanie do "neurolog" Franków po skierowanie na tomograf głowy. Żeby sprawę załatwić szybko lekarz rodzinny polecił mi zadzwonić do ...

W wyniku ciężkiego wypadku drogowego miałam wstrząśnienie mózgu, ranę głowy i czasowy zanik pamięci. Po tygodniu od wyjścia ze szpitala nadal odczuwałam mdłości i zawroty głowy, podczas jazdy samochodem, jazdy windą, itp. Sytuacja ta niepokoiła mnie ponieważ w szpitalu nie przeprowadzono żadnych badań głowy, dlatego też udałam się do lekarza rodzinnego po poradę. Lekarz dał mi skierowanie do "neurolog" Franków po skierowanie na tomograf głowy. Żeby sprawę załatwić szybko lekarz rodzinny polecił mi zadzwonić do pani Franków. Pani "doktor" nie miała zamiaru mnie wysłuchać, a argumenty przemawiające za sprawdzeniem stanu mojego mózgu nie interesowały jej. Stwierdziła, że cyt: "jeżeli w szpitalu nie podjęto decyzji o tomografie to ona nie ma podstaw do wystawienia takiego skierowania". Nawet nie zapronowała mi u siebie wizyty kontrolnej. Badanie wykonałam na własny koszt.