lekarz Helena Gosk

1,7
1,3
1,5
1,3

Lekarz Reumatolog bardzo bardzo podkresle ze bardzo nie przyjemny wydał złą diagnoze która doprowadziła do powikłań.ogólnie nie polecam.

Chodziłem bardzo długo do tej pani ,niby lekarz a nie lekarz przez długi czas leczenia nie miałem nawet zrobionego rtg ani usg konczyn.Nie uprzejma,choroba to dla niej normalka ma bolec i już.

Nieuprzejma i niekompetentna pani doktor, zmienia diagnozy jak rękawiczki. Zdecydowanie nie polecam!

Pacjent jest dla niej "złem koniecznym". Notorycznie spóżnia się do pracy nawet 1,5 godziny i uważa to za rzecz normalną.

Podczas krótkiej wizyty ta Pani zdążyła mnie przekonać, że nie powinna już zajmować się leczeniem (jest to osoba w jesieni życia). Była niegrzeczna, a wręcz chamska, m. in. stwierdziła, że studiowanie informatyki, czym obecnie się zajmuję, jest głupotą. Delikatne przedstawienie swoich przypuszczeń co do możliwych przyczyn moich problemów (potwierdzonych później przez dwóch innych lekarzy) zostało skwitowane krótkim: "głupota". W życiu nie spotkałem się z takim chamstwem ze strony lekarza. Zdecydowanie odradzam wizytę ludziom ceniącym swój czas i nerwy.