dr hab. n. med. Heliodor Kasprzak

Neurochirurg

Jest to lekarz, który tak naprawdę żeruje na nieszczęściu i cierpieniu swoich pacjentów! Pierwsza wizyta trwała ok. 3 min, po których nie dość, że okłamał mnie co do diagnozy ( powiedział coś zupełnie innego niż napisał w karcie ), to w dodatku zalecił mi przez pół roku wizyty prywatne, oczywiście u siebie, gdzie koszt jednej wizyty to 250 zł i być może po tym czasie wykona mi operacje, czego również nie powiedział, tylko napisał w karcie. W takiej sytuacji nie mam pojęcia po co miały być owe wizyty prywatne, chyba jedynie po to, aby Panu profesorowi pomóc w spłacaniu nowego Mercedesa. Zdecydowanie nie polecam!

Wielkie uznanie dla Pana Profesora!.Kompetentny, szczegółowy, dokładny i profesjonalny. A przy tym bardzo dobry człowiek,który daje wsparcie w kryzysowych sytuacjach. Uratował mnie przed paraliżem kończyn i niewidzeniem. Miałam guza mózgu. Przychodził do mnie na salę pooperacyjną, dodawał otuchy głaszcząc mnie po głowie i mówiąc, że będzie dobrze :). Wspaniały człowiek!. Bardzo ludzki, wczuwający się zawsze w sytuacje pacjenta. Odpowiadający szczegółowo na wszystkie pytania. Ma równiez ogromne poczucie humoru :), za co tez Go cenie bo potrafił zawsze rozweselić. Dla mnie to najlepszy specjalista w Polsce!!!!. Polecam Profesora z całym szacunkiem. Dziękuję z całego serca za wszystko Panie Profesorze.
Agnieszka Ostrów Wlkp.

Wielki szacunek dla Pana Profesora.Zdecydowanie najlepszy specjalista w kraju w dziedzinie neurochirurgii.Posiada ogromną wiedzę i talent.Podejmując trudne decyzje zawsze ma na uwadze dobro pacjenta.W swojej praktyce wykonał nieocenioną ilość operacji o wysokim stopniu skomplikowania i ryzyka zakończonych wielkim sukcesem.Wkłada w swoją pracę wiele serca i poświęcenia.Byłam kilkakrotnie operowana przez Pana Profesora - szczerze polecam.

PIERDOLONY łAPÓWKARZ.. Najchętniej SKURWIELOWI RĘCE BYM SIEKIERĄ ODRĄBAŁ , PRZY RAMIENIU.. Z WOJSKOWEGO SZPITALA WYLECIAŁ ZA TO SAMO ,CIEKAWE ZA CO BYŁO GO STAĆ , ŻEBY JEŻDZIĆ MERCEDESEM klasy "S" ,i mieszkać w WILLI na Bydgoskiej Sielance.. , ponoć Willa za czasów Secesjii.. Jeśli wymiar Sprawiedliwości nic z tym nie Zrobi to ten proceder NIGDY się NIE SKOŃCZY..!!! Powinni ZABRAĆ PRAWA DO WYKONYWANIA ZAWODU..!!!!! A TYTUŁY WYCOFAĆ..!!! DLA -PRZESTROGI- DLA MŁODYCH LEKARZY ŻEBY MŁODZI NEUROCHIRURDZY ,I INNI LEKARZE NIE DĄŻYLI DO PRAKTYK HELIODORA K.

PIERDOLONY łAPÓWKARZ..
Najchętniej SKURWIELOWI RĘCE BYM SIEKIERĄ ODRĄBAŁ , PRZY RAMIENIU..

Powinni ZABRAĆ PRAWA DO WYKONYWANIA ZAWODU..!!!!!
A TYTUŁY WYCOFAĆ..!!! DLA -PRZESTROGI- DLA MŁODYCH LEKARZY

ŻEBY MŁODZI NEUROCHIRURDZY ,I INNI LEKARZE NIE DĄŻYLI DO PRAKTYK HELIODORA K.

Pan Profesor operował bliską mi osobę jeszcze kiedy pracował w Szpitalu Jurasza. Operacja i jej efekty doskonałe. Podejście do pacjenta i jego rodziny pełne kultury. Wiem, że ma opinie osoby żądającej gratyfikacji ale ode mnie nieczego nie żądał a ja nie czułem się zobligowany do dawania. Polecam fachowca

W 2011R Pan Profesor zoperował mi tętniaka mózgu.Po roku wróciłem do pracy.Polecam.Wspaniały lekarz i człowiek.

byłam operowana przez prof.i jestem b.zadowolona

byłam operowana przez prof.i jestem b.zadowolona

Zdecydowanie najlepszy specjalista w kraju: uczciwy, kompetentny, bezinteresowny, zawsze chętnie służy pomocą i radą. Wiele osób dzięki Jego operacjom uniknęło CIĘŻKIEGO KALECTWA i śmierci. Reprezentuje bardzo wysoki poziom w dziedzinie neurochirurgii. Byłam przez Niego kilkakrotnie operowana.

Profesor całkowicie poświęca swój czas pacjętom,najlepszy specjalista w tej dziedzinie

Jestem pod wrażeniem Pana Profesora Kasprzaka,bsrdzo dużo mogę zawdzięczać.Profesjonalista!!!.Dziękuję.Elżbieta z Piły

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Bydgoszcz"?

gabinet prywatny

Matopat