dr n. med. Henryk Klincewicz

Gastrolog

Ja skorzystałam z porady dr Klincewicza w ramach NFZ. Pan Doktor nie jest wylewny, stąd może różne opinie, ja natomiast akurat lubię takich lekarzy, zwłaszcza przy krępujących badaniach. Pan Doktor po pierwszej wizycie skierował mnie na badanie diagnostyczne, w dniu badania zostałam też poza kolejnością przyjęta w poradni. Uzyskałam pełną informacje co do swojego stanu. Dlatego z czystym sumieniem oceniam ten kontakt bardzo dobrze. Inna rzecz, że od dnia rejestracji na wizytę czekałam 8 miesięcy, ale to już nie jest wina lekarza lecz systemu.

Wciąż poszukujesz "Gastrolog "?

Centrum Medyczne Wejherowska
Wejherowska 28 bud. 4