dr n. med. Henryk Kozioł

Okulista

Pan Doktor Henryk Kozioł to Wybitny Fachowiec i Wielkiej Klasy Specjalista. Miałam Przyjemność i Wielki Zaszczyt poznać Szlachetnego Pana Doktora. Pan Doktor. Kompleksowo Podchodzi do Każdego Przypadku,nie bagatelizuje problemów. zdrowotnych pacjenta.Pan Doktor Jest bardzo Zaangażowany w swoją pracę ,którą wykonuje z pasją.Pan Doktor Respektuje Kartę Praw pacjenta.Pan Doktor Zawsze ma Otwarte Serce dla Osób potrzebujących fachowej szybkiej diagnozy i specjalistycznej pomocy. Pan Doktor Jest Kompetentny Bardzo Dobrze Dobiera środki farmakologiczne .Pan Doktor Bardzo Wiele mi Pomógł Pan Doktor sprowadzał dla mnie specjalistyczną soczewkę aż ze Stanów Zjednoczonych ,dzięki której poprawił się komfort mojego życia.Pan Doktor To Najlepszy Fachowiec.Dziękuje za Wszystko.pacjentka Dorota Żaczek ze Zgierza.

człowiek - dusza. Z racji, że borykam sie z prblemami okulistycznymi kilka dobrych lat mogę z cął pewnością powiedziec, że tak dobrego i życzliwego lekarza ne spotkałem nigdy. Jest duuuża róznica w trkatowaniu ludzi pomiędzy nim a sąsiasdujacą gabinetem prof. Romaniuk

Moim zdaniem jeden z najlepszych okulistów z jakim miałam styczność. Bardzo uprzejmy, wszystko wytłumaczył. Polecam.

Bardzo dobry fachowiec, każdemu chce pomóc jak tylko potrafi. Olbrzymia wiedza i duzo ciepła. Polecam

Wciąż poszukujesz "Okulista Katowice"?

Łabędzia 8 lok. II
40-719 Katowice
ulica Szara 5
43-300 Bielsko-Biała
Panewnicka 29
40730 Katowice
ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
41-605 Świętochłowice
Praktyka Lekarza Rodzinnego
Powstańców 8/1
40-040 Katowice
Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec
Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. (Godula)
Wincentego Lipa 2
41-703 Ruda Śląska