dr n. med. Henryk Olechnowicz

Torakochirurg

Witam. Moja Mama, Róża, zawdzięcza życie Panu Doktorowi Olechnowiczowi!!!! W 1999 roku , po wykryciu guza lewego płuca, 3 profesorów ze Śląskich klinik zdyskwalifikowało Mamę do zabiegu operacyjnego.Pomimo rejonizacji udałam się do Pana Doktora, który podjął się leczenia i po uzyskaniu zgody ówczesnej Kasy Chorych wykonał zabieg usunięcia częściowego lewego płuca, z plastyką oskrzela. W tamtych czasach umiał wykonać taki zabieg chyba tylko On.... Guz był mieszany- microcellularae i planoepithelialae. Oczywiście była i chemioterapia- przed zabiegiem i po. Mama żyje do dzisiaj, ma obecnie 78 lat, jest w pełni sił ...

Witam.
Moja Mama, Róża, zawdzięcza życie Panu Doktorowi Olechnowiczowi!!!!
W 1999 roku , po wykryciu guza lewego płuca, 3 profesorów ze Śląskich klinik zdyskwalifikowało Mamę do zabiegu operacyjnego.Pomimo rejonizacji udałam się do Pana Doktora, który podjął się leczenia i po uzyskaniu zgody ówczesnej Kasy Chorych wykonał zabieg usunięcia częściowego lewego płuca, z plastyką oskrzela. W tamtych czasach umiał wykonać taki zabieg chyba tylko On.... Guz był mieszany- microcellularae i planoepithelialae. Oczywiście była i chemioterapia- przed zabiegiem i po. Mama żyje do dzisiaj, ma obecnie 78 lat, jest w pełni sił witalnych i niejedną młodą osobę jest w stanie zadziwić.
Pan Doktor jest osobą bardzo miłą i nigdy nikomu nie odmawia pomocy. W póżniejszych latach jeszcze kilkakrotnie prosiłam o pomoc dla moich bliskich- był zawsze otwarty dla pacjenta i jego rodziny.
Życzę wszystkim pacjentom , aby na swej drodze spotykali tylko takich lekarzy jak Pan Doktor Olechnowicz.

Temu Panu Doktorowi zawdzięczam II-gie swoje życie,a którego ręce to sprawiły w trakcie 5,5 godz.operacji. Żyję 11 lat po usunięciu płuca,a moja wdzięczność dla Pana Ordynatora nie ma granic.Niech Wszechmocny wynagrodzi tego Lekarza za Jego skromność,bezinteresowną opiekę, serdeczną życzliwość,a nadewszystko skuteczność w leczeniu.Mieczysław Sorka Kraków

Żyję 11 lat po usunięciu płuca,a moja
skuteczność w leczeniu.Mieczysław Sorka Kraków

Pan doktor Henryk Olechnowicz to najwspanialszy lekarz jakiego znam.Ratuje życie w beznadziejnych przypadkach.Przeprowadza bardzo skomplikowane operacje, tak było w przypadku mojego taty,któremu uratował życie.Zawsze można na Niego liczyć,to WSPANIAŁY I WIELKI CZŁOWIEK.Moja rodzina jest JEMU bardzo wdzięczna za to co zrobił i robi nadal. Aneta z rodziną

Aneta z rodziną

Pod opieke pana dr.Olechnowicza oddalabym bez obaw moje najblizsze osoby.Oby uczniowie pana doktora byli wzorowym swiadectwem swojego MISTRZA.

WIELKI CZŁOWIEK,DOSKONAŁY FACHOWIEC-LEKARZ. TAKICH PRAWIE NIE MA trudno znaleźć.

WIELKI CZŁOWIEK,DOSKONAŁY FACHOWIEC-LEKARZ. TAKICH PRAWIE NIE MA
trudno znaleźć.

Wciąż poszukujesz "Torakochirurg Kraków"?

Kraków
Centrm Onkologii-Instytut