lek. dent. Henryka Lipińska-Bazan

Stomatolog dziecięcy, Ortodonta

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:1,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

To nie jest lekarz, brak doświadczenia, zero podejścia do najmłodszych pacjentów, wręcz sadystyczne metody, babcia wyżywa się na dziecku podczas wizyty, brak informacji o sposobie leczenia (rodzic ma się domyślać a nie pytać o sprawy związane z leczeniem), do każdej wizyty trzeba przygotować się psychicznie. Na chwile obecną babcia ma monopol na wizyty ortodontyczne realizowane przez NFZ w Zielonej Gorze, jednak szczerze odradzam wizyty w Ortodens przy ul Bankowej, kontakt z tą panią może odcisnąć się piętnem zarówno na psychice dziecka jak i rodzica. Brak kultury i empatii. Sprawa zgłoszona ...

To nie jest lekarz, brak doświadczenia, zero podejścia do najmłodszych pacjentów, wręcz sadystyczne metody, babcia wyżywa się na dziecku podczas wizyty, brak informacji o sposobie leczenia (rodzic ma się domyślać a nie pytać o sprawy związane z leczeniem), do każdej wizyty trzeba przygotować się psychicznie. Na chwile obecną babcia ma monopol na wizyty ortodontyczne realizowane przez NFZ w Zielonej Gorze, jednak szczerze odradzam wizyty w Ortodens przy ul Bankowej, kontakt z tą panią może odcisnąć się piętnem zarówno na psychice dziecka jak i rodzica. Brak kultury i empatii.
Sprawa zgłoszona do okręgowego orzecznika odpowiedzialnosci zawodowej oraz do rzecznika praw pacjenta. Dziękuje za uwagę.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat