dr n. med. Ignacy Lubiński

Neurolog

Niezmiernie rzadko spotyka się lekarza o takim podejściu do pacjenta : miły bo znajduje czas na cito ,konkretny bo przedstawia co się dzieje i jak z tym można żyć , pomocny bo znajduje rozwiązanie i empatyczny bo zależy na wyleczeniu . Ludzki wspaniały lekarz . Dużo zdrowia życzę Panie Doktorze . Pozdrawiam Matka 16latki u której operowano torbiel mózgu .

Niezmiernie rzadko spotyka się lekarza o takim podejściu do pacjenta :
pomocny bo znajduje rozwiązanie i
empatyczny bo zależy na wyleczeniu .
Ludzki wspaniały lekarz .
Dużo zdrowia życzę Panie Doktorze .
Pozdrawiam
Matka 16latki u której operowano torbiel mózgu .

Najważniejsze,że mądrze słucha pacjenta a nie zbywa go. Zaleca leki tylko wtedy gdy jest taka konieczność. Przede mną jeszcze operacja a potem długa droga do wyleczenia...a mimo to jestem pełna wiary i nadziei na pełny efekt. Nie żałuję swojego zaufania.

Po pierwsze i najważniejsze: kompetentny. Nie dość że sam wie co robi i w jakim celu, to jeszcze potrafi wytłumaczyć to pacjentowi tak, by ten zrozumiał.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza -nie mam do niego zaufania,badania wykonane po 'łebkach',brak empatii,ciagle go nie było w oddziale,na podsumowaniu nie wczytal sie w dokumentację/diagnozę opieral na starych zdjeciach/po zwroceniu uwagi dopiero obejrzal aktualne zdjecia-olał mnie!Ta jego powierzchowna uprzejmośc to tylko maska-potrafi dopiec człowiekowi

bardzo dobry lekarz ,leczy nie sam skutek lecz stara sie znalezc przyczyne schorzenia nie bagatelzuje najmniejszych zmian w zrobionych analizach i wszystko wytlumaczy pacjentowi. polecam

Bardzo dobry lekarz, uprzejmy i bardzo mądry człowiek, nie bagatelizuje problemu jak niektórzy lekarze, pełen profesjonalizm, polecam w 100 % :)))

Super lekarz!!!!! Prawdziwy lekarz z powołania. Dziękuję i polecam innym!!!

Super lekarz!!!!! Prawdziwy lekarz z powołania. Dziękuję i polecam innym!!!