lekarz Ilona Komoniewska

Wenerolog, Dermatolog

3,7
3,7
3,9

Bardzo dobra specjalistka. Pomogła mi i kilu osobom z mojej rodziny. Przyjęła mnie także państwowo, wysłała na bezpłatne testy alergologiczne, poleciła odpowiednią dietę. Polecam!

Zdecydowanie najlepszy dermatolog w Wodzisławiu i okolicy.Polecam!

Zdecydowanie najlepszy dermatolog w Wodzisławiu i okolicy.Polecam!

Wszystkim polecam Panią Doktor! Jest super! najlepszy lekarza! Z cierpliwością dla pacjenta, życzliwością i ciepłem.

Zawsze kompetentna i skuteczna. Od ponad 30 lat gdy korzystam z Jej pomocy, nie zdarzyło się aby pomyliła się w swojej diagnozie, a leczenie zawsze było skuteczne,

Pani Komoniewska jest naprawdę bardzo dobrym specjalistą!! Za każdym razem mi pomaga!!

Pani dr ma problemy ze sobą, radze się zastanowić nad wizytą u kogoś takiego, psychiatra tu nie pomoże...

Ta pani gdy nie mogła przyjąć pacjentów wypisywała recepty i były one do odbioru w rejestracji. Mi osobiście wypisywała recepty przez kilka miesięcy na lek, który można przyjmować maksymalnie przez dwa tygodnie przez co zniszczyła mi zdrowie. To się nadaje do sądu.