Immunolog Łódź

ulica Elsnera 19
92-504 Łódź

Lekarz godny polecena.wyleczyl mnie z pochp. Miły człowiek i o poczuciuhumoru. Nie stresujepacjenta, taki normalny człowiek a przytym cierpliwy i przyjacielski.

Opinia dodana przez: kasia

MULTI-MED PLUS Sp. z o.o
Łódź, ul. Kopernika 67/69
90-533 Łódź

Polecam wszystkim panią doktor. Zawdzięczam jej zdrowie mojego dziecka i mój spokój. Po prawie 5 miesiącach szukania przyczyny dziwnych objawów i infekcji co półtora tyg. oraz wizyt u różnych lekarzy i 3 pobytach w szpitalach 12letniego syna wystarczyła jedna wizyta u pani doktor i jeden krótki pobyt na oddziale na badaniach żebyśmy dowiedzieli się jaka jest tego przyczyna. Niewielkie zaburzenia odporności i toxocaroza. Pani doktor od razu wszystko nam wytłumaczyła i przepisała leki. Oprócz tego bardzo sympatyczna, miła i potrafi uspokoić i pocieszyć. WSPANIAŁY LEKARZ. Nie mam słów jak bardzo jestem jej wdzięczna.

Opinia dodana przez: Beata

Przychodnia Stomatologiczna
Sczanieckiej 4 lok.1
93-342 Łódź

Cudowny człowiek!!! Mogę śmiało stwierdzić, że dzięki Profesorowi i jego trafnej diagnozie posiadam teraz dwójkę wspaniałych dzieci. Polecam!!!

centrum zdrowia matki polki

Łódź