Implantolog Gdańsk

lek. dent. Marek Markiewicz

Stomatolog, Protetyk

Noskowskiego 9/U2
80-170 Gdańsk

Leczyłem ostatnio u Pana Marka 3 zęby. Tyle się niestety nazbierało przez kilka lat niechodzenia do dentysty. Zabiegi są wykonywane profesjonalnie, rzeczowo tłumaczy metodę leczenia zębów oraz daje pacjentowi możliwość wyboru. Poza tym pacjent może zobaczyć stan swoich zębów na ekranie monitora. Leczenie kanałowe bezbolesne i stosunkowo niedrogie. Ma sympatyczne asystentki a podczas zabiegu można pooglądać filmy przyrodnicze na ekranie zamontowanym nad fotelem . Zdecydowanie polecam :)

Implantolog Gdańsk lek. dent. Tomasz Zarański

lek. dent. Tomasz Zarański

Stomatolog, Implantolog

Klinika Uśmiechu Perfect Smile
Noskowskiego 17A
80-170 Suchanino, Gdańsk

Witam, gabinet znalazłam na portalu Trójmiasto.pl i po przeczytaniu pozytywnych opinii zdecydowałam sie umowic. Miałam do powtórnego leczenia kanałowego dolna 6. Z terminem nie bylo zadnych problemów. Zostałam przyjęta punktualnie. Nawet przed sama wizyta Pani recepcjonistka zadzwoniła z potwierdzeniem wizyty. Trafiłam do Doktora Zaranskiego. Zostałam wysłuchana bez pospiechu.Zostałam poinformowana o mozliwosciach leczenia i kosztach.Zaskoczona byłam ekranem nad moja glowa na którym to, podczas leczenia wyświetlane były filmy przyrodnicze z uspokajająca muzyka w tle:). Czułam się jak w SPA a nie jak na borowaniu.Pan doktor dokładnie opisywał mi zdjęcia rtg i na każde pytanie staral się jasno odpowiedziec. Na koniec dostałam paragon fiskalny.Czułam się komfortowo i spokojnie.Zaufałam i zostanę jego klientka.

Implantolodzy w mieście Gdańsk