Lekarze Implantolog Kraków

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Stomatolog Beata Świątkowska
Ignacego Krasickiego 30/84
30-503 Kraków

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA! Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna dorada, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze stomatologia ! Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Świątkowskiej! wielka strata! Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.
Opinia dodana przez: Joanna
                                       lek. dent. Marta Zinkow

lek. dent. Marta Zinkow

Implantolog, Protetyk

Dentima s.c.
Władysława Żeleńskiego 86
31-353 Kraków

"Zakażenia bakteryjne nie dają się wykryć poprzez zwykłą diagnostykę RTG. Niejednokrotnie na zdjęciu RTG wszystko wygląda idealnie, natomiast w kanałach korzeniowych trwa passa bakterii, która skutecznie osłabia organizm. Jeśli zjawisku temu towarzyszy choroba ogólna lub układowa, np. cukrzyca czy stwardnienie rozsiane, spadek biologicznego potencjału może w niektórych sytuacjach stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia pacjenta." Umieszczam tę informację, ponieważ po leczeniu kanałowym dwóch zębów przez Panią Zinkow pojawiła ...
Opinia dodana przez: Beata
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. dent. Dariusz Wilisowski

lek. dent. Dariusz Wilisowski

Stomatolog, Implantolog

Luxdentica
Lubostroń 22G/7
30-383 Kraków

Super stomatolog, konkretny, a przy tym bardzo uprzejmy. Rzadko się spotyka takich lekarzy, także w prywatnych klinikach (o nfz nawet nie mówię:D). Tutaj naprawdę wszystko na 5!!!. Każdemu polecam wizytę u dra Wilisowskiego, ja akurat usuwałam ósemkę. Zabieg każdy mi przedstawiał jako koszmar i traumę, a w rzeczywistości było bardzo znośnie, pod skutecznym znieczuleniem. Na pewno zdecydowanie lepiej niż sobie wyobrażałam.
Opinia dodana przez: Karolkaa
                                       lek. dent. Marian Inglot

lek. dent. Marian Inglot

Implantolog, Chirurg stomatolog

INGLOT
Fiołkowa 4
31-457 Kraków

Lekarz godny zaufania które umie wzbudzić swoim stoickim spokojem i umiejętnością rozmowy z pacjentem. Bardzo cenne! Wiedzy nie oceniam bo nie mam w tym kompetencji ale jego pewność leczenia i opinie potwierdzają, że na prawdę warto. Zdecydowałam się kontynuować u Pana Inglota leczenie i jestem pod jego kontrolą.
Opinia dodana przez: Aleksandra B
                                       lek. dent. Piotr Łopuch