lekarz Irena Leśniewska

Foniatra

Nie mam zastrzeżeń do kompetencji i fachowości. Mam inne - moja "historia": W listopadzie 3-4 wizyta, tym razem z blisko godzinnym oczekiwaniem mimo punktualnego przybycia. Na kolejną, w lutym postanowiłem umówić się na rano licząc, że byc może będzie inaczej. Na miejscu (byłem punktualnie) po pytaniu o ilość pacjentów przede mną (kilka osob w poczekalni) ośmieliłem się skomentować: "Po co Państwo umawiacie na godzinę, skoro i tak nigdy nie jest punktualnie". Usiadłem, czekam Dalej potoczyło się lawinowo: 1. rejestratorka pobiegła zrelacjonować moje uwagi do lekarki, 2. zostałem przyjęty niezwłocznie, 3. ...

Nie mam zastrzeżeń do kompetencji i fachowości.
Mam inne - moja "historia":
Dalej potoczyło się lawinowo:
1. rejestratorka pobiegła zrelacjonować moje uwagi do lekarki,
2. zostałem przyjęty niezwłocznie,
3. na dzień dobry usłyszałem, że mam sobie zmienić lekarza!!
4. odbyła sie konfrontajca z rejestratorką, podczas której nieco zmieszana powtórzyła jedynie część tego co usłyszałem od lekarki.
5. opowiedziałem raz jeszcze jak wyglądała sytuacja, potwierdziłem pytanie o liczbę pacjentów i bezpodstawność umawiania "na godzinę" z dokładnością do 15 min.
6. zostałem zbadany na własną prośbę, gdyż lekarka już przed badaniem po raz drugi powiedziała, że mam zmienić lekarza
7. usłyszałem od lekarki "Bo wy tacy jesteście, nie przepuszczacie nas w kolejkach, wciskacie się samochodami..." oraz "Pewnie gdybym miała męskiego managera, to organizacja była by lepsza".
8. po wypisaniu recepty lekarka wyszła bez słowa zostawiając otwarte drzwi gabinetu.....

To nawet nie feminizm....

Leczę się u Pani Doktor od roku, zawsze mnie wita z uśmiechem, a przy wejściu gdy mówię: "Dzień dobry" zawsze usłyszę od niej, czy mój głos brzmi dobrze czy nie :)

Polecam!!! Pracuje głosem i często korzystam z wizyt u pani doktor... jest bardzo dokładna i rzetelna. Do każdego pacjenta podchodzi bardzo indywidualnie.

To najlepsza lekarka ,do jakiej trafiłam.Dokładnie zbada -postawi diagnozę,wytłumaczy przyczyny i tok leczenia. Wszystkim lekarzom życzę takiej cierpliwości.

Wszystkim lekarzom życzę takiej cierpliwości.

bardzo dobra lekarka - kompetentna, świetnie przygotowana merytorycznie, doświadczona i do tego sympatyczna. ma świetny sprzęt diagnostyczny (videostroboskop). mnie bardzo pomogła.

Po stracie ( wyjeździe na zachód moich dwóch foniatrów ) polecono mi tego lekarza. Nie jestem zawiedziony. Bardzo miły lekarz o zdrowym i cierpliwym podejściu do pacjenta. Dopiero rozpocząłem u Pani doktor leczenie - po zdiagnozowanym nowotworze krtani i radykalnej radioterapii - a już jestem pełen optymizmu. Mam nadzieję, że będzie tak dalej. Dam dalsze info.

Naprawdę dobry fachowiec, podchodzi podmiotowo do każdego pacjenta, polecam

Naprawdę dobry fachowiec, podchodzi podmiotowo do każdego pacjenta, polecam

Wciąż poszukujesz "Foniatra Katowice"?

Klonowa 22
40-168 Katowice