Irena Ring-Maszewska

Urolog

Cudowny lekarz zawsze wyslucha cierpliwie pacjenta poświęci mu swój cenny czas wskaże kierunki działania mając ogromne doswiadczenie bierze po uwagę wszelkie zgłaszane przez pacjenta dolegliwości nie tylko z obszaru urologii, co pozwala na trafną diagnozę najważniejsze dla Pani Doktor jest zdrowie pacjenta nie liczy poświęconego czasu, a co najważniejsze bezinteresownie życzę dużo wytrwałości i zdrowia

Pani Doktor uratowała mi życie poprzez szybką diagnozę mojego problemu, bardzo dziękuję, będę wdzięczny przez resztę życia za to co pani Doktor dla mnie zrobiłą. Oby więcej takich lekarzy.

Byłem na wizycie u pani Doktor, profesjonalne podejście, wszystko wytłumaczone jestem bardzo zadowolony. Dodam że pani Doktor to anioł, nie tylko specjalista w swoim fachu ale również ciepła i empatyczna osoba. Najlepszy urolog w Grudziądzu a może i w Polsce.

NIE POLECAM RING- MASZEWSKIEJ. Pierwszy raz wydaję opinię na temat lekarza i piszę to z pełną świadomością i odpowiedzialnością. Właśnie odbył się pogrzeb mojego taty, który przez 2 lata, a może i dłużej był pacjentem pani Pani Ring- Maszewska. Osobiście byłam dwukrotnie z tatą na wizycie u pani doktor. Tato miał problemy z pęcherzem moczowym i regularnie "leczył" się u pani doktor. Na wizyty jeździł do Nowej Wsi. Każda wizyta kończyła się informacją że "wszystko jest dobrze, nic poważnego się nie dzieje, nic nie zauważa w USG, etc...." Widząc jak stan mojego taty się pogarsza, po kolejnej wizycie u pani doktor, która ponownie wykonując USG nic niepokojącego nie zauważyła, postanowiłam umówić tatę do innego urologa, niestety za późno. U taty stwierdzono nowotwór złośliwy pęcherza moczowego, prostaty i moczowodów. Tego samego tygodnia u pani Ring - Maszewskiej wizyta kończy się słowami że jest wszystko dobrze, a wizyta u innego urologa - diagnozą nowotwór złośliwy. Próba kontaktu z panią Maszewską skończyła się jej słowami "życzę powodzenia i zdrowia". Nie poczuwała się do żadnej odpowiedzialności za pacjenta, za błędnie stawiane przez 2 lata a może i dłużej diagnozy. Za wizytę brała pieniądze nie wystawiając paragonu, więc nie możemy nic udowodnić. Ale mogę jedno - uchronić innych pacjentów i przestrzec przed panią Ring - Maszewską. Przed tym jak doprowadza ludzi do ......grobu!

Lekarz ktorych juz malo zostalo w obecnych czasach. Lekarz z powolania, z duzym doswiadczeniem i znajomoscia tematu.

bardzo oddany lekarz, problemy pacjenta rozwiązuje z sercem

Pani doktor to swietny fachowiec , duzo czasu przeznacza dla pacjenta,wykonuje USG omawia dokladnie jego wynik,omawia sposob leczenia jest przy tym bardzo mila i cierpliwa w omawianiu dolegliwosci.Polecam tego lekarza sam sie przekonalem

Lekarz z powolania.Czas wizyty 50 minut z USG.Pani doktor szczegolowo omawia dolegliwosci i rodzaj leczenia z wielka cierpliwoscia przy tym bardzo mila. Bardzo polecam tego lekarza

bardzo dobry lekarz lecz ma za malo czasu aby poświecic pacjentowi .jeden minus spóznia sie dosyc solidnie do pracy