dr n. med. Ireneusz Haponiuk

Kardiochirurg

Nigdy nie spotkałam lekarza bardziej oddanego swoim pacjentom niż dr Ireneusz Haponiuk. Świetny specjalista i kochany człowiek. Zawsze miał dla nas czas i cierpliwie wyjaśniał wszystkie wątpliwości. Uratował życie naszej małej Martynki!!!

Super specjalista operował mojego synka cały jego zespół jest wspaniały niesamowici ludzie. z powołaniem

Mój synek miał operację 1,5 roku temu, jednak do dzisiaj w pamieci mam zrozumienie i oddanie całego personelu oddziału Kariochirurgicznego dla Dzieci z Wadami Wrodzonymi w Gdańsku. Pragnę podziękować za troskę, cierpliwość i opiekę przed operacją, w trakcie jej trwania i po niej. Wspaniały zespół pod kierownictwem dra Ireneuszowi Haponiukowi. Żadne słowa nie są w stanie wyrazić wdzięczności jaką czuję za podarowany mi Skarb - Łukaszka. Dr Haponiuk to wspaniały człowiek i wielki profesjonalista.

najlepszy doktor jakiego poznałem razem ze swoim całym zespołem lekarzy

najlepszy doktor jakiego poznałem razem ze swoim całym zespołem lekarzy

DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO BRAK MI SŁÓW ABY WYRAZIĆ MOJE PODZIĘKOWANIA DLA DR.I DLA PERSONELU KTÓRY DAJE SWOIM MALUTKIM PACJENTOM SERCE I ŻYCZLIWOŚĆ JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKUJE .ABY TAK DALEJ .RODZICE JULCI

Mój synek Wiktorek jest już w piątej dobie po operacji na otwartym sercu. Od wczoraj jesteśmy już w domku. Mały tryska energią. Operację przeprowadzał dr Haponiuk, którego serdecznie polecam wszystkim zmartwionym rodzicom. To prawdziwy lekarz z powołania,który poświęca swój cenny czas nie tylko dzieciom,ale i ich rodzicom. Jestem zauroczona fachowym podejściem do operacji i pełnym profesjonalizmem. To prawdziwy "dyrygent", który fantastycznie dowodzi sztabem wspaniałych, profesjonalnych lekarzy i pielęgniarek oddziału kardiochirurgii dziecięcej PCT w Gdańsku. DZIĘKUJĘ W IMIENIU NAS RODZICÓW I 9 MIESIĘCZNEGO WIKTORKA

Dziekujemy całemu personelow,i pracującemu na oddziale KAriochirurgii Dzieci z Wadami Wrodzonymi w Gdańsku, za cierpliwość, zrozumienie, podtrzymywanie na duchu, trosę o naszą córeczkę Amelkę przed operacją, w trakcie jej trwania i po niej. Szczególne podziękowania składamy dr Ireneuszowi Haponiukowi za dar jaki posiada i dzięki któremu uratował życie naszej córuni. Serdecznie polecam tego profesjonalistę.

Dr. Ireneusz Haponiuk oraz jego współpracownicy, to najlepsi lekarze, jakich do tej pory poznałam. Bardzo im dziękuję za wspaniałą opiekę nad moją córką. Podczas operacji, jak i również po niej. Wraz z rodziną składamy serdeczne podziękowania!

Bardzo dziękujemy Panu doktorowi za wspaniałą opiekę nad naszą córką Liwią. Dziękujemy z całego serca za uszanowanie naszego stanowiska w sprawie leczenia bez krwi.Jesteśmy bardzo wdzięczni również całemu personelowi za życziwość i wyrozumiałóść. Nie ma słów by wyrazić naszą wdzięczność. Karina i Łukasz