Filtruj specjalizacje

Irydolog Katowice

Centrum Medycyny i Psychoterapii
ul. T. Kościuszki 19
Katowice

Pani Hania zgodnie z deklaracjami wyciągnęła moje dzici z astmy oskrzelowej i w tej chwili są zupełnie zdrowe i bez leków. Co prawda u każdego leczenie przebiega trochę inaczej. U mojego najstaszego syna astma ustąpiła po pierwszym leku przepisanym przez Panią Hanię, a było to 16 lat temu. Z drugim synem było trochę trudniej, szukanie odpowiedniego leku trwało dość długo ale w końcu się udało i w tej chwili mamy spokój. Z moim zdrowiem jest trochę gorzej, bo choć leki Pani Hani były skuteczne na różne dolegliwości, które przez lata naszej znajomości się u mnie pojawiały, to np.żylaków które mam od wielu lat nie udało się wyleczyć, choć teoretycznie leki homeopatyczne dają takie możliwości. Podam przykłady jakie Pani Hani udało się wyleczyć tylko przy pomocy leków homeopatycznych: nudności ciążowe, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc, zapalenie krtani, zapalenie ucha, zapalenie spojówek, polip jelita, guzek tarczycy, mięśniaki macicy, bóle stawów.

Centrum Medycyny i Psychoterapii
ul. T. Kościuszki 19
Katowice

Chodzę do pani doktor od 7 lat i uważam, że wie co robi i wielokrotnie wyciągała mnie i moje dzieci z opresji różnych chorób dziecięcych.
Komentarz daje pozytywny i tym samym zapraszam do odwiedzenia jej gabinetu i strony www.irydolog.eu

Opinia dodana przez: KK

sklep zielarski melisa
katowice 1000-lecia 88
40-887 Katowice

Bardzo dobry specjalista, pomógł mi w dolegliwosciach kobiecych, dzieki jego poradom i zaleceniom jestem spokojniejsza i lepiej funkcjonuje, w koncu moge wyspac sie w nocy i jestem wypoczęta. Pan Marek ma wielkie serce dla ludzi i to co robi dla innych jest godne pochwały. Zawsze szybko odpisuje na sma czy e-mail. Polecam i jeszcze raz polecam :)

Opinia dodana przez: Marta

PLAC GRUNWALDZKI
plac grunwaldzki
Katowice

Bardzo dobra wizyta. Pani Malgorzata jest konkretna, trafnie diagnozuje i przede wszystkim leczenie jest skuteczne. To nieprawdopodobne, ze potrafi wyczytac choroby z oczy i na dodatek wyleczyc ziolami. Polecam kazdemu. Na pierwszej wizycie mozna przezyc szok 😊

Opinia dodana przez: Marcin