lekarz Iwo Sługocki

Neurolog

Leczę się u doktora od wielu lat. Ogromne zaangażowanie i profesjonalizm niezmiernie rzadko spotykany wśród ówczesnych lekarzy. To co dla mnie jest niezmiernie uciążliwe, to fakt, że ma niezliczoną rzeszę pacjentów i przez to bardzo trudno zarejestrować się na wizytę, nawet prywatnie. Ja ze swojej strony jestem niezmiernie wdzięczna za okazaną pomoc, bo dzięki temu funkcjonuję zarówno zawodowo jak też prywatnie na tym życiowym padole:) Pozdrawiam.

Zdecydowanie polecam!!! Fantastyczny, ciepły człowiek. Poza tym dobry w swoim fachu. 100% trafna diagnoza i potem skuteczne leczenie. GORĄCO POLECAM PANA DOKTORA!!!

Pierwszy lekarz który mnie zdiagnozował, reszta nie chciała mi powiedzieć co mi jest badź nie wiedziała. Przepisywali tylko tabletki przeciwbólowe albo skierowanie na rehabilitację...

Byłam u doktora na wizycie w Przychodni. Niestety zawiodłam się. Doktor pomimo wielu pozytywnych opinii okazał się niemiły i arogancki. Co do sposobu leczenia nie mam zdania. Raczej nie poświęcił mi dużo czasu. Być może w prywatnym gabinecie jest inaczej.