dr Iwona Ciechanowicz-Kowalczyk

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta, Rehabilitant dziecięcy

Pani Iwona jest najlepszym specjalistą w dziedzinie rehabilitacji małych dzieci, jakiego miałam przyjemność spotkać. Kapitalna Osobowość, bardzo szeroka wiedza, kompleksowe podejście do naszego Pawełka i do nas rodziców... Z całego serca polecam Panią Iwonę wszystkim przerażonym, zrozpaczonym diagnozami rodzinom... (Choć sama zawodowo zajmuję się psychoterapią osób niepełnosprawnych,dziś wiem, że w przypadku swojego własnego dziecka terapia nie może być oparta wyłącznie na naszej wiedzy i intuicji...) Wybitny Człowiek!!!!! P.Iwonko- dziękujemy za pomoc w każdej chwili, w której jej potrzebowaliśmy !!!

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta Poznań"?

Michał Nogaj

Fizjoterapeuta
Ostima - specjalistyczna terapia manualna
Emilii Sczanieckiej 1a/24
Poznań

gabinet lekarski ocena rozwoju oceny rozwoju wcześniaków ,niemowląt
62-002 Poznań
poradnia wczesnej diagnostyki i rehabilitacji - przy Klinice Neonatologii w Poznaniu
Poznań

dr