lekarz Iwona Dziwińska

Okulista

Najgorszy okulista w Jastrzębiu, omijajcie z daleka. Podobnie jak koledze wyżej też Pani doktor wypisała mi prace do 1m kiedy niedawno sprawdzałem wzrok i wszystko było ok. Co ciekawe w przychodni na zwrócenie uwagi co do badania, pracownicy wzruszali ramionami i mówili "Ona taka jest"... to chyba jakiś żart żeby takiego okulistę przyjmować do medycyny pracy paranoja !

Pani Lekarz nie przyjęła nas na badania okresowe (w trakcie swoich godzin pracy), wybiegając z papierosem w ustach i twierdząc, że nagle musi wyjść. Pojechałyśmy za nią na Zofiówkę, gdzie w końcu z łaską nas przebadała. Bardzo nieprzyjemna, bezczelna, arogancka. Podczas badań nie udzieliła żadnych konkretnych porad ani informacji. Zdążyła natomiast zwyzywać, obrazić i kilkakrotnie podnieść głos!! OKROPNA !

Aroganka, opryskliwa, lekarz pracujący za karę. Podobnie jak wcześniejsze wypowiedzi, Pani doktor krzyczy na pacjenta, nie potrafi z nim normalnie rozmawiać

Pani "lekarz" tak super się zna na swojej pracy, że zawsze miałem zdolność do pracy powyżej 3m, a ona mi wpisała do 1m z wykrzyknikami i podkreśleniem. Mając do mnie pretensje, że mam skierowanie powyżej 3m. U innego lekarza bez problemowo - z nakazem w soczewkach. NIE POLECAM SZCZERZE!

mam wrażenia że ta pani siedzi tam za karę skoro nie chce się pracować niech odejdzie na emeryturę bardzo nie przyjemna wręcz wredna najgorszy lekarz u jakiego byłam