lekarz Iwona Dziwińska

1,8
2,2
2,1

Prawdę mówiąc przed Wizytą u pani doktor byłam trochę przerażona po przeczytaniu różnych opinii ale badania okresowe poszły super sprawnie. Pani dr bardzo miła :)

Prawdę mówiąc przed
Pani dr bardzo miła :)

Okropna opryskliwa Bardzo niesympatyczna !! Wiedza zerowa. Nie polecam. Dziwne uwagi ze mam wade wzroku bo rodzice nie dbaja o dzieci.

Okropna opryskliwa
Bardzo niesympatyczna !!
Wiedza zerowa.
Nie polecam.
Dziwne uwagi ze mam wade wzroku bo rodzice nie dbaja o dzieci.

Ta pani to tragedia jakaś. Bezczelna, arogancka jakby siedziała tam za kare. Badanie okresowe polegało na tym że stanęła przede mna i kazała powiedzieć ile widzę palców. Przecież to brzmi jak żart. W życiu u gorszej okulistki nie byłem a sporo ich w życiu zwiedziłem, bo mam problemy ze wzrokiem. Niech już idzie na emeryture...

Nie polecam...tak aroganckiego lekarza jeszcze nie spotkałam. Byłam kilka razy na badaniach okresowych, za każdym razem bardzo niemiła !!! Omijać szerokim łukiem!!!

Omijać szerokim łukiem!!!

Trafiłem do dr z ciałem obcym, szybko i sprawnie dr usunęła nawet nie bolało przy okazji zadałem kilka pytań dr doradziła gdzie dalej się zgłosić . Polecam panią dr

Byliśmy u pani dr z synkiem. Dr miała do dziecka naprawdę super podejście a mnie wszystko wytłumaczyła po kolei co robić. Próbowała zagadywać synka żeby się nie stresował wizyta za co jestem jej ogromnie wdzięczna

Aroganka, opryskliwa, lekarz pracujący za karę. Podobnie jak wcześniejsze wypowiedzi, Pani doktor krzyczy na pacjenta, nie potrafi z nim normalnie rozmawiać

Pani Lekarz nie przyjęła nas na badania okresowe (w trakcie swoich godzin pracy), wybiegając z papierosem w ustach i twierdząc, że nagle musi wyjść. Pojechałyśmy za nią na Zofiówkę, gdzie w końcu z łaską nas przebadała. Bardzo nieprzyjemna, bezczelna, arogancka. Podczas badań nie udzieliła żadnych konkretnych porad ani informacji. Zdążyła natomiast zwyzywać, obrazić i kilkakrotnie podnieść głos!! OKROPNA !

Najgorszy okulista w Jastrzębiu, omijajcie z daleka. Podobnie jak koledze wyżej też Pani doktor wypisała mi prace do 1m kiedy niedawno sprawdzałem wzrok i wszystko było ok. Co ciekawe w przychodni na zwrócenie uwagi co do badania, pracownicy wzruszali ramionami i mówili "Ona taka jest"... to chyba jakiś żart żeby takiego okulistę przyjmować do medycyny pracy paranoja !

Pani "lekarz" tak super się zna na swojej pracy, że zawsze miałem zdolność do pracy powyżej 3m, a ona mi wpisała do 1m z wykrzyknikami i podkreśleniem. Mając do mnie pretensje, że mam skierowanie powyżej 3m. U innego lekarza bez problemowo - z nakazem w soczewkach. NIE POLECAM SZCZERZE!