Iwona Fischer

Dermatolog

Byłam na prywatnej wizycie... nigdy więcej... nawet nie chciało się tej Pani ze mną rozmawiać. Cała wizyta trwała z 5 minut .. a przepisane leki... no cóż ... chyba tylko dlatego , że wypadało coś przepisać... bo na pewno nie po to żeby pomogły.

Odradzam całkowicie wizytę u tej Pani doktor! Beznadziejna i niesympatyczna! Nie pomogła mi w ogóle.. wprost przeciwnie... Otrzymałam receptę na 2 maści , jak się później okazało - inne nazwy, identyczny skład , w dodatku na dolegliwość , na którą nigdy w życiu nie chorowałam.. Porażka..porażka... porażka oby jak najmniej takich "specjalistów".

Ta Pani jest bardzo nieuprzejma, oschła i niesympatyczna. Źle zdiagnozowała moje plamy skórne. Nawet się im nie przyjrzała tylko z 2 metrów zza biurka stwierdziła co to może być. Proszę poszukać opinii na innym portalu to się dowiecie więcej, ponieważ zdecydowanie nie jest to lekarz godny polecenia. ODRADZAM!

Ta Pani jest bardzo nieuprzejma, oschła i niesympatyczna. Źle zdiagnozowała moje plamy skórne. Nawet się im nie przyjrzała tylko z 2 metrów zza biurka stwierdziła co to może być. Proszę poszukać opinii na innym portalu to się dowiecie więcej, ponieważ zdecydowanie nie jest to lekarz godny polecenia. ODRADZAM!

Pani kompletnie nie nadaje się do pracy z ludźmi! Jest arogancka i chamska. Moje zmiany skórne oglądała na odległość, nie dotknęła ich, nie przyjrzała się im. Na masę moich pytań dot. skóry skierowała mnie do kosmetyczki a ze znamionami odesłała do chirurga. Ta Pani jest niekompetentna i czas, który spędziłam u niej w gabinecie był czasem straconym(NIE MÓWIĄC O TYM ŻE NA WIZYTĘ CZEKAŁAM MIESIĄC!). NIE POLECAM!