dr hab. n. med. Iwona Grabska-Liberek

Jestem Chinczykiem ale czasami bywam w Polsce .W czasie jednego z moich pobytow mialem przyjemnosc poznac pania i leczenia sie u pani doktor Grabska Liberek . Teraz swietnie widze wszystko. Z daleka potrafie zobaczyc ladna ladna mloda dziewczyne a z bliska tez doskonale widze zmarszczki u tych starszych . Doktor nareperowala mi oczy diekuje . Jur Zar.

Jur Zar.

Doktor Grabska-Liberek to doskonały specjalista i naprawde wspaniały czlowiek znamy sie od dziecka .Ambitna, pracowita, dokładna i zdecydowanie stawiajaca dobro swoich pacjętow na pierwszym miejscu. Pan który wydał doktor Grabskiej tak złą opinię poprostu pomylił specjalistów zamiast wybrać się do psychiatry poszedł do okulisty. Prawdą jest ze i jedno i drugie siedzi w głowie ale mimo wszystko są to inne specjalności.

Doktór Grabska Liberek jest lekarzem swiatowej sławy, poczytajcie państwo na jej temat na jakiej kolwiek wyszukiwarce w jezyku angielskim . Sprawa jest prosta, nie ma lepszego a jednocześnie bardziej wykształconego w tej dziedzinie specjalisty w Polsce i nie wiem czy są jej rowni w w całej Europie Wdzięczna pacjętka a Zabłocińskiej.

Wdzięczna pacjętka a Zabłocińskiej.

Trochę popsuję tą opinię. Pani doktor zrobiła mi dwie operacje. Obie niestety nie udane. Potem nie można się było do niej dostać (bądź co bądź za niemałe pieniądze, 180 zł za wizytę). Przyjmuje nadprogramowo pomiedzy zapisanymi pacjentami po 5-10 minut. Może jest i miła dopóki się nie wyrazi niezadowolenia. Potem....ach szkoda gadać. Nie polecam, bądż zalecam ostrożność. PS. Oczywiście błąd nigdy nie został naprawiony.

Super Super specjalista !!!!!! Doktor Grabska -Liberek operowała moją 85 letnią matkę. Po tej operacji mama nie używa okularów ani do czytania ani do oglądania telewizji i nie chodzi z białą laską wiec chyba sukces stu procentowy.

Super Super specjalista !!!!!!

Swietny specjalista!Operowała mi oczy a zabieg był dość skomplikowany-doszczepienie soczewki.Polecam w 100% jesli tylko uda się zapisac na wizytę.Pani doktor jest często nieobecza z powodu licznych konsultacji i konferencji.Warto poczekać na wizytę!!!

Świetny człowiek i lekarz. Można powiedzieć, że Pani doktor na swój tytuł zapracowała wiedzą i umiejętnościami. Naprawdę bardzo dobry specjalista od laserowej korekcji wzroku.

Pani doktor jest bardzo kompetentną osobą. W skrócie miła i profesjonalna opieka. Na konsultacjach wszystko dokładnie wyjaśniała i naprawdę potrafiła mnie uspokoić i rozwiać moje wątpliwości. Efekt końcowy na 5+. Jestem zadowolony i polecam