lekarz Iwona Kujach-Gosk

Niestety,ale ta Pani zamiast leczyc oczy powinna zamiatac ulice!! Jestem osoba jednooczna.Pani po pomiarze cisnienia zapisala mi na gradowke antybiotyk i steryd. Ta mieszanka spowodowala,ze wyladawalem na ostrym duzyrze z bardzo wysokim cisnieniem w oku spowodowanym tymi lekami. Natychmiast kazano je odstawic. Stwierdzono jaskre wtorna posterydowa.Prawie stracilem wzrok po nieumiejetnej diagnozie tej pani. Juz. podczas wizyty mialem wrazenie ze pani nie potrafi mi pomoc. Szczegolnie odradzam omijac ta "SPECJALISTKE CHOROB OCZU" z daleka!!!

Kompetentna, uprzejma, polecam. Byłam na wizycie z 82 letnią niesłyszącą mamą. Pani Doktor wykazała wiele cierpliwości i ciepła.