Pani Profesor Niedzielska to cud natury, przepełniona ciepłem, ogromną empatią wobec pacjenta, mądra kobieta w swojej dziedzinie i nie tylko... na właściwym miejscu. Miałam szczęście, że napotkałam P. Prof. na swojej drodze. Naprawiła błąd innego lekarza, przeprowadzając operację. Tak naprawdę, wiem że dzięki tej Pani żyję, a byłam już na skraju wyczerpania fizycznego i psychicznego... Cierpiałam 7 miesięcy.Inny lekarz podczas ekstrakcji zęba 38 pozostawił przepchnięty korzeń pod okostną i uszkodził nerw. Wmawiał na kolejnych wizytach, że ten ból to normalność, a czucie wróci.... Niestety nie wykonał nawet kontrolnego rtg po ekstrakcji, nie pomógł w żaden sposób. Odkąd jestem po operacji przeprowadzonej przez P. Prof. nie mam bólu, uśmiecham się i czuję jak bym na nowo się narodziła. Wszystko zawdzięczam P. Prof. Niedzielskiej. Na pacjencie skupia się w 100%, umie słuchać , a zarazem wszystko dokładnie wyjaśnia, nie podejmuje decyzji pochopnie oraz jest słowna. Podczas wizyty pytałam o swój stan zdrowia bardzo szczegółowo, na każde pytanie uzyskałam wyczerpującą odpowiedź. Jest lekarzem, któremu można zaufać, ja ufam bezgranicznie!!! To kobieta z ogromną wiedzą, tytułem, pozycją i prawdziwą pokorą, bez wywyższania się! posiada klasę jakiej brakuje wielu lekarzom. W jej obecności czułam spokój i pewność, że nic złego nie może się stać. Dla tej Pani najważniejszy jest człowiek! Polecam wszystkim Panią Prof. Niedzielską!!! jeszcze raz dziękuję!!!

Do Pani Profesor trafiłam najpierw sama, po licznych wędrówkach u innych lekarzy. Potem diagnozowała chorobę mojego dziecka. Od razu wiedziałam, że jesteśmy u najlepszego specjalisty. Kompetentna, cierpliwa, poświęcająca tyle czasu pacjentowi ile trzeba. Wszystko dokładnie wyjaśnia, a przy tym jest taka serdeczna. Niezwykle ciepła osoba, której po prostu się ufa. Za wizytę wcale nie policzyła dużo, za kolejne nic. Absolutnie nie patrzy na pacjenta przez pryzmat pieniądza. Miałam okazję potwierdzić swoje pierwsze wrażenie o Pani Profesor, przebywając z dzieckiem na oddziale Kliniki Chirurgii Szczękowej w Katowicach. Cały czas interesowała się stanem zdrowia mojego syna. Dla matki – pewność, że jej chore dziecko jest w rękach najlepszego lekarza - jest rzeczą bezcenną. Polecam z całego serca!

Muszę napisać osobno a nie pod poprzednią opinią mimo, że chcę się do niej ustosunkować.Przede wszystkim ten kto to napisał nie jest na pewno pacjentem i na pewno nie zna pani Docent. Prawdopodobnie się pomylił co do osoby. Jestem pracownikiem Pani docent a zarazem Jej pacjentem. Ona (jeżeli mogę tak napisać) jest po prostu aniołem. Najbardziej kompetentnym lekarzem, chirurgiem i naukowcem. Stąd nie mogę się zgodzić z tą oceną- wydaje mi się że ktoś się pomylił. Jeśli jednak nie pojawi się żadne sprostowanie my pracownicy katedry i kliniki postaramy się dowiedzieć kto był reżyserem psucia komuś najlepszej opinii jaką można mieć. Dziękujemy Pani Docent za to że Pani jest. Mamy nadzieję że Pani to czyta (z wyjątkiem poprzedniej opinii)

PRZEDE WSZYSTKIM MA COŚ W SOBIE CO WZBUDZA ZAUFANIE OD RAZU PO WEJŚCIU MOŻNA SIĘ PRZED NIĄ OTWORZYĆ NIE JEST BUFONEM JAK WIĘKSZOŚĆ Z JEJ ŚRODOWISKA TAK JAK W ANKIECIE KTÓRĄ WYPEŁNIŁAM MA DUŻO CZASU DLA PACJENTA JEST DOCIEKLIWA UMIE ŁĄCZYĆ STOMATOLOGIE Z MEDYCYNĄ OGÓLNĄ ZNA SIĘ NA TYM WYPROWADZIŁA MNIE OSTATNIO NIE TYLKO Z CHOROBY Z JEJ SPECJALNOŚCI ,ALE I ZROBIŁA COŚ ZA INNYCH DO KTÓRYCH CHODZIŁAM 20 LAT CHYBA I UZNAŁAM ,ŻE TAK MA BYĆ A ONI MNIE W TYM UTWIERDZALI ŻE MAM TAKI ORGANIZM

Nareszcie znalazłem lekarza !!!. Naczekałem się długo ale już nie zmienię gabinetu. Profesjonalizm jakiego każdemu życzę, to nie tylko chirurg szczękowy ale lekarz znający się na medycynie, potrafiący powiązać inne moje schorzenia z problemami dentystycznymi. Przedstawia wiele sposobów leczenia w prosty, przystępny sposób. Efekt leczenia doskonały. I miło popatrzeć:)

zebrałem na Pni temat opinie zanim do Pani trafiłem. jest dość imponująca. potem się poddałem ze strachem bo bałem się dentysty...a teraz...nie mogę uwierzyć. zęby cerkonowe robią wrażenie. i jeszcze na tylu implanatch...inni mi odmawiali bo miałem duże zaniki. troche to kosztuje ale warto..

widziałam w poczekalni wiele osób, które trafiają do Pani doktor z gabinetów sławnych lekarzy i ona naprawia to co inni zepsuli bez komentarza. byłam jedną z nich. leczył mnie okrojony sławą lekarz, któy wziął ode mnie dużo pieniędzy,wypełnił zeby kanałowo osadził mosty porcelanowe i wszytsko zaczęło mi się ruszać. do nieczego sie nie poczuwał. dużo musiałabym opowiadać ale nie chcę. jestem i będę dozgonnie pajcnetką tej wspaniałej, mądrej pani docent. jestem zachwycona jej podejściem. renata

Byłem usunąć ósemkę (lewa góra)- zabieg był wykonany precyzyjnie, a co najważniejsze prawie bezboleśnie. Do tego super atmosfera w gabinecie, miło, przyjemnie no i oczywiście fachowo. Polecam - naprawdę warto.J.S.

Szczerze polecam, Pani doktor bardzo poważnie podchodzi do pacjenta, szczerze chce pomóc, nie zbywa tylko wypisaniem recepty jak inni, poza tym ma naprawdę ogromną wiedzę i rozumie ,że rózne mogą być objawy jednej choroby. Szczerze polecam

Miałam trzy razy chirurgicznie usuwaną ósemkę. Strasznie się bałam. Pani doktor bardzo miła, uprzejma, robi wrażenie i jest profesjonalna. Ma bardzo osobiste podejście. Szczerze polecam, jeszcze nie spotkałam takiego fajnego lekarza ;) Agata

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Tychy"?

Maciej Nowiński

Kubicy 27
Tychy

Poprzeczna 15
43-250 Pawłowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Nr 1 OPTIMA Sp. z o. o.
Wojska Polskiego 4
43-100 Tychy