prof. dr hab. n. med. Iwona Niedzielska

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Pani Profesor Niedzielska to cud natury, przepełniona ciepłem, ogromną empatią wobec pacjenta, mądra kobieta w swojej dziedzinie i nie tylko... na właściwym miejscu. Miałam szczęście, że napotkałam P. Prof. na swojej drodze. Naprawiła błąd innego lekarza, przeprowadzając operację. Tak naprawdę, wiem że dzięki tej Pani żyję, a byłam już na skraju wyczerpania fizycznego i psychicznego... Cierpiałam 7 miesięcy.Inny lekarz podczas ekstrakcji zęba 38 pozostawił przepchnięty korzeń pod okostną i uszkodził nerw. Wmawiał na kolejnych wizytach, że ten ból to normalność, a czucie wróci.... Niestety nie wykonał nawet kontrolnego rtg po ekstrakcji, nie pomógł w żaden sposób. Odkąd jestem po operacji przeprowadzonej przez P. Prof. nie mam bólu, uśmiecham się i czuję jak bym na nowo się narodziła. Wszystko zawdzięczam P. Prof. Niedzielskiej. Na pacjencie skupia się w 100%, umie słuchać , a zarazem wszystko dokładnie wyjaśnia, nie podejmuje decyzji pochopnie oraz jest słowna. Podczas wizyty pytałam o swój stan zdrowia bardzo szczegółowo, na każde pytanie uzyskałam wyczerpującą odpowiedź. Jest lekarzem, któremu można zaufać, ja ufam bezgranicznie!!! To kobieta z ogromną wiedzą, tytułem, pozycją i prawdziwą pokorą, bez wywyższania się! posiada klasę jakiej brakuje wielu lekarzom. W jej obecności czułam spokój i pewność, że nic złego nie może się stać. Dla tej Pani najważniejszy jest człowiek! Polecam wszystkim Panią Prof. Niedzielską!!! jeszcze raz dziękuję!!!

Pierwsza wizyta 500 plus tomografia 500 , umówienie na bardzo poważny zabieg . Miałam kilka pytań które w nerwach zapomniałam zapytać więc żeby nie zajmować "bezpłatnie" Pani Profesor czasu pojechałam na następną wizytę - dwa pytania i kolejne 500. A , że jeszcze miałam pewne wątpliwości - ja i moi lekarze którzy mnie kierowali do chirurga ortognatyka to jednak ośmieliłam się zapytać przez messenger. Na to pytanie i moje wątpliwości Pani Profesor odpowiedziała , że z powodu moich wątpliwości rezygnuje z leczenia!😲 Czyli żadnych pytań !! Wydając 70 tyś na zabieg i 1700 na same konsultacje nie miałam prawa zadać pytania które mnie gnębiło :( Nie mam ponieważ nie dostałam żadnego rachunku na kwoty które tam wydałam , byłam o tym uprzedzana na grupach ale nie wiedziałam , że tak fatalnie się dla mnie to skończy. Nie polecam mimo wielkiej uprzejmości Pani Profesor .

Pani Profesor jest znakomitym lekarzem stosując innowacyjne metody leczenia. Angażuje się w to co robi i opiekuje pacjentem

Bardzo dobry stomatolog chirurg. Nie było problemów z zabiegiem a i po zabiegu miły i przyjemny kontakt

Do Pani Profesor trafiłam najpierw sama, po licznych wędrówkach u innych lekarzy. Potem diagnozowała chorobę mojego dziecka. Od razu wiedziałam, że jesteśmy u najlepszego specjalisty. Kompetentna, cierpliwa, poświęcająca tyle czasu pacjentowi ile trzeba. Wszystko dokładnie wyjaśnia, a przy tym jest taka serdeczna. Niezwykle ciepła osoba, której po prostu się ufa. Za wizytę wcale nie policzyła dużo, za kolejne nic. Absolutnie nie patrzy na pacjenta przez pryzmat pieniądza. Miałam okazję potwierdzić swoje pierwsze wrażenie o Pani Profesor, przebywając z dzieckiem na oddziale Kliniki Chirurgii Szczękowej w Katowicach. Cały czas interesowała się stanem zdrowia mojego syna. Dla matki – pewność, że jej chore dziecko jest w rękach najlepszego lekarza - jest rzeczą bezcenną. Polecam z całego serca!

Uwaga,ostrzegam przed tą Panią. Kompletnie nie ma pojęcia o innych spechalizacjach lekarskich których wychwala się że jest Fachowcem. Mój przykład nie ziadgnolizowala faktycznej przyczyny i wyrwała 8-mke, następnie to samo posunięcie którym Spowodowała otwarcie i zatrucie zatok. Po zgłoszeniu operacja za 3000 zł oczywiście jak poprzednio bez rachunków. I wspaniale leki antybiotyk i przeciwbólowe. 5 miesięcy... i nadal nic. Dobrze że zmieniłem lekarza. Nie polecam. W poczekalni spotkałem inne osoby z podobnymi przypadkami.

Muszę napisać osobno a nie pod poprzednią opinią mimo, że chcę się do niej ustosunkować.Przede wszystkim ten kto to napisał nie jest na pewno pacjentem i na pewno nie zna pani Docent. Prawdopodobnie się pomylił co do osoby. Jestem pracownikiem Pani docent a zarazem Jej pacjentem. Ona (jeżeli mogę tak napisać) jest po prostu aniołem. Najbardziej kompetentnym lekarzem, chirurgiem i naukowcem. Stąd nie mogę się zgodzić z tą oceną- wydaje mi się że ktoś się pomylił. Jeśli jednak nie pojawi się żadne sprostowanie my pracownicy katedry i kliniki postaramy się dowiedzieć kto był reżyserem psucia komuś najlepszej opinii jaką można mieć. Dziękujemy Pani Docent za to że Pani jest. Mamy nadzieję że Pani to czyta (z wyjątkiem poprzedniej opinii)

PRZEDE WSZYSTKIM MA COŚ W SOBIE CO WZBUDZA ZAUFANIE OD RAZU PO WEJŚCIU MOŻNA SIĘ PRZED NIĄ OTWORZYĆ NIE JEST BUFONEM JAK WIĘKSZOŚĆ Z JEJ ŚRODOWISKA TAK JAK W ANKIECIE KTÓRĄ WYPEŁNIŁAM MA DUŻO CZASU DLA PACJENTA JEST DOCIEKLIWA UMIE ŁĄCZYĆ STOMATOLOGIE Z MEDYCYNĄ OGÓLNĄ ZNA SIĘ NA TYM WYPROWADZIŁA MNIE OSTATNIO NIE TYLKO Z CHOROBY Z JEJ SPECJALNOŚCI ,ALE I ZROBIŁA COŚ ZA INNYCH DO KTÓRYCH CHODZIŁAM 20 LAT CHYBA I UZNAŁAM ,ŻE TAK MA BYĆ A ONI MNIE W TYM UTWIERDZALI ŻE MAM TAKI ORGANIZM

Nareszcie znalazłem lekarza !!!. Naczekałem się długo ale już nie zmienię gabinetu. Profesjonalizm jakiego każdemu życzę, to nie tylko chirurg szczękowy ale lekarz znający się na medycynie, potrafiący powiązać inne moje schorzenia z problemami dentystycznymi. Przedstawia wiele sposobów leczenia w prosty, przystępny sposób. Efekt leczenia doskonały. I miło popatrzeć:)

zebrałem na Pni temat opinie zanim do Pani trafiłem. jest dość imponująca. potem się poddałem ze strachem bo bałem się dentysty...a teraz...nie mogę uwierzyć. zęby cerkonowe robią wrażenie. i jeszcze na tylu implanatch...inni mi odmawiali bo miałem duże zaniki. troche to kosztuje ale warto..