dr Iwona Sakowska-Maliszewska

Gastroenterolog dziecięcy

Bardzo dobra p.doktor przebadała moje dziecko bo miało problemy z bólami brzucha codziennie ją prawie bolał brzuch .Ale p. jest miła i kompetentna chętnie wysłucha ,wytłumaczy i coś zaradzi bardzo ją polecam ale jednak jest bardzo duża kolejka do niej ale to już nie jej kłopot jest super ta pani

jestem bardzo zadowolona z wizyty, synek został gruntownie przebadany, przy okazji p. doktor zwróciła uwagę na inne problemy, (które już nasz pediatra powinien był wcześniej wykryć, a przez pobieżne badanie zostały one przeoczone). wizyta zdecydowanie warta ceny, rejestracja telefoniczna na konkretną godzinę, dzięki czemu nie trzeba z dzieckiem czekać.

Bardzo dobry lekarz.Swietne podejscie do dzieci, lekarz z powolania. P wizycie i zrobieniu zalecanych badan, Pani doktor postanowila najpierw wyleczyc niunie bez podania antybiotyku.Jesli sie nie uda to przepisze antybiotyk ale to juz ostatecznosc.RZadko sie to zdarza bo wiekszosc lekarzy odrazu malenstwa faszeruja antybiotykami.Lekarz z powolania oby takich lekarzy jak Pani Iwona bylo wiecej.Dziekujemy

wspaniałe podejście do małego pacjenta, jeden z nielicznych lekarzy dających skierowania na badania,

Jeden z niewielu lekarzy, którzy leczą z powołania nie tylko w prywatnym gabinecie. Dziękuję!

Polecam! W sobotę umówiłam sie na prywatną wizyte, a w poniedziałek dziecko w Poradni miało wykonane wszystkie badania, z diagnozą natychmiastową!!!!!!!!!

Byłam z dzieckiem u tej pani dr z synem 5 lat - nawykowe zaparcia. Jeszcze zaden lekarz nie wzbudzil we mnie tyle zaufania. Pani dr podchodzi do problemu bardzo wnikliwie, robi szczegolowy wywiad, skupia sie na przyczynie choroby. Nie przepisuje stosu recept dla korzysci finansowych tak jak wielu prywatnych lekarzy. Spedzilismy u pani dr godzine czasu i wyszlismy z jedna recepta na bardzo tani ale skuteczny lek ziolowy. Szczerze polecam. Oby takich lekary bylo jak najwiecej.

trafilam do niej wczoraj, z problem z prawidlowym wyproznaniem sie dziecka , wczesniej bylismy u dr maslanki z chorzowa i po niemilych przezyciach z tamta pania doktor trafilam z dzieckiem do pani maliszewskiej. Porownujac z dr maslanka: nie zaczela od straszenia, nie proponowala od razu szpitala, nie stawiala diagnozy "na oko", zaproponowowala szereg badan, wyjasnila problem i medycznie i psychologicznie, odpowiedziala na wszystkie moje pytania (czasami bardzo glupie) i dala wiare, ze uda sie go wyleczyc najpierw sami w domu wedlug zalecen pani doktor a jak to nie pomoze to ...

nie zaczela od straszenia, nie proponowala od razu szpitala, nie stawiala diagnozy "na oko", zaproponowowala szereg badan, wyjasnila problem i medycznie i psychologicznie, odpowiedziala na wszystkie moje pytania (czasami bardzo glupie) i dala wiare, ze uda sie go wyleczyc najpierw sami w domu wedlug zalecen pani doktor a jak to nie pomoze to wtedy w ostaeczsnosci spotkamy sie w szpitalu na badaniach, ktore nie sa dla dziecka przyjemne, dlatego narazie sprawdzamy w domku co sie dzieje