lekarz Iwona Witkowska-Gęsicka

Neurolog dziecięcy

Profesjonalne i bardzo ludzkie podejście zarówno do dziecka jak i do rodziców.Ważne!:Nie każdy specjalista wśród tylu małych pacjentów kojarzy bez najmniejszego problemu dziecko np.{w rozmowie telefonicznej} tylko po nazwisku!To mówi wiele...Indywidualne traktowanie pacjenta jest na pewno wielką sztuką w tej niełatwej profesji!Wielkie Uznanie i Szacunek!!!

lekarz godny polecenia, udziela wszystkich informacji, potrafi rozmawiać z dzieckiem i rodzicem

Jestem bardzo zadowolona, miły i fachowy kontakt, bardzo konkretna

Jestem bardzo zadowolona, miły i fachowy kontakt, bardzo konkretna

Pani doktor przez cały czas sugerowała że dziecko symuluje. Nie potrafiła powiązać bólu u dziecka ze zbyt intensywnym wzrostem.

Podobno trafilam na zly dzien Pani doktor ale to nie zmienia faktu ze lekarz pracujacy z dziecmi powinien byc w 100% ok.To przykre i zaluje ze nie skonczyla sie ta wizyta u dyrektora placowki.

Dobry specjalista ale jakos nie przypadł mi do gustu!!!

Dobry specjalista ale jakos nie przypadł mi do gustu!!!

Lekarz świetny. Leczył mi syna przez ponad 4 lata polecemw zupełnośći kopetentny znający się na swoim fachu lekarz.

Jest super lekarzem.Mojemu dziecku zawsze dobrze poradziła i doradziła.

Jest super lekarzem.Mojemu dziecku zawsze dobrze poradziła i doradziła.

Lekarz z powołania, umie rozmawiać z dzieckiem , z rodzicem, poświeca duzo czasu na rozmowe w zakresie choroby.