lekarz Izabela Chraniuk

Okulista

Polecam Panią Doktor Posiada ogromna wiedze w dziedzinie okulistyki szczegolnie jesli chodzi o jaskre Jestem pod wrazeniem podejscia Pani Doktor do indywidualnych przypadkow oraz do trafnego doboru metody leczenia oraz poswiecanego czasu Bardzo przyjacielskie i uprzejme nastawienie sprawia ze pacjent lepiej ogarnia cala sytuacje zwiazana ze swoja choroba Najwazniejsze ze Pani Doktor mimo ogromnej wiedzy caly czas sie rozwija To najlepszy lekarz w Citomedzie wedlug mnie calym Toruniu Pani Doktor na 100 a nawet 1000 procent powierzam swoje oczy Dziękuję

Przesympatyczne podejście do osoby badanej. Szczegółowo zostałem przebadany i zapoznany z moim wyrodnieniem oczu . Poinformowany o następstwach mojego zwyrodnienia oraz o możliwościach leczenia, bez jakichkolwiek wskazań do wykorzystywania swojego gabinetu lekarskiego do częstych wizyt. Taka postawa zasługuje na pochwałę i podziękowanie. Z przyjemnością skorzystam w przyszłości z usług Pani specjalisty chorób oczu. Bardzo polecam.