mgr Izabela Kalembkiewicz

Logopeda

Do Pani logopedy udałem się z moim synem po dwuletniej rehabilitacji u innego specjalisty z Zielonej Góry. Rehabilitacji, która nie przyniosła żadnego efektu. Wojtek już na pierwszych zajęciach zakochał się w Pani Izie... Pracował pilnie a każda wizyta na zajęciach logopedycznych była wielkim wydarzeniem. Teraz kiedy mówi poprawnie dalej chce chodzić na zajęcia !!!!

Wojtek już na pierwszych zajęciach zakochał się w Pani Izie...

Każda wizyta u p.Kalembkiewicz (logopedy)jest przyjemnością dla mojego dziecka. Pani Iza w zabawie potrafi przemycić ćwiczenia, które dają efekty w mowie.Ma świetny kontakt z dziećmi.Polecam!!!

Pani Iza sprawiła, że mój syn polubił nudne dotąd zajęcia logopedyczne.Dzięki temu mamy pierwsze sukcesy i chęć do pracy. Polecam!

Polecam!

Wizyta u pani logopedki była strzałem w dziesiątkę ! Jestem pod wielkim wrażeniem ze względu na ilość czasu i cierpliwości poświęconej mojemu dziecku. Wizyta trwała pełną godzinę ZEGAROWĄ, a nie jak w Aldemedzie 15 minut. Zarkes badania i zadanych zadań do ćwiczeń w domu wprawiły mnie w osłupienie. Skuteczność tych działań widoczna była już po kilku spotkaniach. Tak więc z pełną odpowiedzialnością polecam tą przemiłą logpoedkę.

Tak więc z pełną odpowiedzialnością polecam tą przemiłą logpoedkę.

polecam serdecznie, profesjonalna, kompetentna, a przy tym bardzo miła. Dokładna diagnoza, do tego odpowiednia praca i właściwe ćwiczenia z pacjentem, któremu bardzo się poświęca. widoczne efekty. POLECAM.

Wciąż poszukujesz "Logopeda Zielona Góra"?

Gabinet logopedyczny
ul. Konstruktorów 62/2
65-001 Zielona Góra

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Pro familia
os. Kaszubskie 9
Zielona Góra

Zielonogórski Ośrodek Logopedii i Terapii ZOLiT Wdziękońska, Hryniewicz sp.j.
ul. Wandy 27/5
65-001 Zielona Góra