lekarz Izabela Koralewicz

2,4
2,1
2,2
2,1

Pani doktor jest bardzo nie uprzejma, zdezorganizowana, nie potrafi podejść do pacjenta zwłaszcza jeśli chodzi o osoby starsze. nie polecam

POWIEDZIAŁA MI ŻE CHCE NOSIĆ OKULARY BO TAKA MODA PANUJE A WZROK MAM DOBRY.POSZŁAM DO INNEGO OKULISTY TO KAZAŁ MI NOSIĆ OKULARY.STWIERDZIŁ ŻE MAM DOJŚĆ DUŻĄ WADE WZROKU.

Bardzo profesjonalna i rzeczowa lekarka. Przebieg wizyty sprawnie zorganizowany do tego pani doktor uprzejma i sympatyczna. Polecam

Stanowczo odradzam wizyty, bardzo niemiła osoba i na dodatek nieprofesjonalna usługa badania okulist.- zle dobrane szkła.

poswiecila mi czas wysluchala,nastepna wizyta kontrolna gratis ,leczenie bez zastrzezen

okulistka jest wysoce niezorganizowana i roztrzepana.

okulistka jest wysoce niezorganizowana i roztrzepana.

niestety pani tylko chodzi o pieniadze tylko by wołała nastepny nastepny.... zła diagnoza kobieta tak sie spieszy ze nie zdąży człowiek nawet sie spytać dobra tylko do wypisywania zwolnień niestety jako fachowca nie polecam za 50zl wiecej profesor w poznaniu weznie za wizyte i trafi w diagnoze, mozna wypytac sie o wszystko poprostu poswieci czas czlowiekowi