lekarz Izabela Łuczak

Rewelacyjne, merytoryczne podejście. Idealnie dobrane leki. Poprawa stanu oka nastąpiła nastąpiła nadspodziewanie szybko. Specjalista godny polecenia.

Rewelacyjne, merytoryczne podejście.
Idealnie dobrane leki.
Poprawa stanu oka nastąpiła nastąpiła nadspodziewanie szybko.
Specjalista godny polecenia.

Kilka tygodni temu doznałam poważnego urazu oka. Zbiła mi się szklanka, raniąc rogówkę. Dzięki szybkiej interwencji lekarzy kaliskiego szpitala tego samego dnia zostałam przyjęta na oddział. Przeprowadzono również operację w znieczuleniu ogólnym, której podjęła się Pani Doktor Łuczak. Uratowała mi oko i wzrok! Dziś oko goi się bardzo dobrze, mimo, że czeka mnie jeszcze zdjęcie szwów. Profesjonalizm, empatia i życzliwe podejście Pani Doktor budzą we mnie poczucie, że jestem w dobrych rękach. Z całego serca dziękuję Pani Doktor! Polecam!

Bardzo uprzejma, empatyczna i rzetelna Specjalistka. W ramach wizyty (prywatnej) poświęca swój czas pacjentowi, jest otwarta na pytania, chętnie i dokładnie objaśnia możliwe przyczyny dolegliwości, szuka rozwiązania dla dobra pacjenta, a nie kieszeni.Dokładnie przeprowadzony wywiad lekarski i wnikliwe badania. Wizyta nie jest nastawiona na "zdzieranie" pieniędzy z pacjenta, a to dziś nieczęste niestety. Osobiście ujęła mnie swoją osobowością, podejściem i nastawieniem na leczenie, a zaznaczam, że nie chodziło o "zwykłe" problemy ze wzrokiem. Miłe zaskoczenie w Kaliszu.