lekarz Izabela Pietrzykowska-Fryca

Wenerolog, Dermatolog

2,6
2,2
1,9

Leczyłam sie u Pani doktor jakies 5 lat temu na trądzik na kase chorych i trudno mi uwierzyć w te negatywne opinie na jej temat. Jak dla mnie była miła, za każdym razem dokładnie ogladała mi twarz czy są postępy w leczeniu oraz przepisywała maście i leki które naprawde działały. Najpierw tłumaczyła jak działaja jakie mogą wystąpić reakcje a póżniej dodatkowo dawała ulotkę o leku do przestudiowania w domu. Oprócz tego chodziłam do kosmetyczki na oczyszczanie i dziś mam buzie bez tradziku mimo że leczenie zakończyła się już jakieś 3,5 roku temu.

Nie polceam pani doktor , nie sprostała wyzwaniu i wysłała mnie do szpitala na zabieg .Poszłam do innego lekarza prywatnie , wyleczył mnie i do szpitala nie psozłam

Niestety Pani doktor nie podolala wyzwaniu jakie wyznaczyla jej moja skora. Problem nadal pozostal. Fakt, Pani doktor wzbudza zaufanie u pacjenta jednak na tym sie konczy. Posiada ogromna wiedze, ale nie potrafi jej wykorzystac w praktyce.

Ciesze się, że wreszcie padła opinia o Pani Frycy gdyż sama wahałam się nad jej dodadniem. Nie wiem bowiem co sądzić o tej Pani. Miła niby jest, jednak nic poza tym. Wizyty u niej to była dla mnie strata czasu bowiem wiedziałam przed nimi tyle samo co wcześniej.

Nie dziwie się, że nikt nie dodał opinii o Pani doktor, gdyż ciężko jest cokolwiek o niej powiedzieć. Niby dysponuje wiedzą z zakresu dermatologii ale nie potrafi jej użyć w praktyce. Wizyta poniżej moich oczekiwań, problem nadal jest a rozczarowanie zdołowało mnie do tego stopnia, że już boje się zaufać innym lekarzom.