Izabela Purcel

Dermatolog, Wenerolog

W moim przypadku to najlepszy lekarz dermatolog u ktorego mialam wizyte. Doktor odpowiada na kazde pytanie w sposob jasny i wyczerpujacy .Bylam na wizycia w Gryf-medzie i w szpitalu , w obu przypadkach pelen profesjonalizm. Bede szczerze polecac!

Gorzej być już nie mogło. Niekompetencja razi. Został mi przypisany nietrafiony lek, który pogorszył sprawę. Ale po diagnozie w 30 sek trudno się dziwić. Omijać szerokim łukiem!

Wizyta przebiegla z pelnym wyjasnieniem mojego przypadku, gdzie inny dermatolog leczyl to kilka miesiecy bez efektu!! Obecnie zmiany ustepuja po leczeniu. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam!!

Wizyta byla punktualnie, moje uwagi zostaly wysluchane i prawidlowo bylam zdiagnozowana, choc inny dermatolog mial tu problem. Goraco polecam, juz wyleczona i zadowolona.

Lekarka bardzo kompetentna, z atencja na moje problemy. Diagnoza bardzo trafna.W koncu pozbylam sie problemu i moj komfort zycia poprawil sie znacznie. Goraco polecam

Choruje na tradzik od wielu lat, ale dopiero Pani Doktor dobrała tak moje leczenie , ze nastąpiła bardzo duża poprawa. Jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego. To bardzo fachowa, kompetentna i przemiła osoba, dla której pacjent i efekty jego terapii są istotne. Zdecydowanie polecam.

nie polecam , w wyniku pytań z mojej strony wycofała się z rozmowy zirytowana i jak chcę się leczyć to mogę iść na Kurpińskiego albo do szpitala może tam pomogą. Przy każdej wizycie stawiała inną diagnozę !

Polecam bardzo dobra fachowa pomoc szybkie rozpoznanie choroby miła atmosfera wysoka kultura osobista ..

Pani doktor to dobry specjalista,który szybko potrafi postawić trafną diagnozę.Tak było w moim przypadku.Od razu rozpoczęła leczenie z dużą poprawą.Bardzo uprzejma.Polecam

Udałem się do dermatologa z zamiarem wyleczenia trądziku młodzieńczego. Dowiedziałem się, że niewystarczająco dbam o higienę osobistą, co według mnie i osób, które same borykają się z takimi problemami, jest po prostu upokarzające i dowodzi braku podstawowej wiedzy na temat trądziku. Badanie przebiegło "na oko", bardzo donośnym głosem oznajmiono mi, że się "świecę". Ciężko mi nazwać tę Panią lekarzem. Przepisała mi maść, której nawet nie wykupiłem gdyż poziom wizyty był tak żenujący, że nie jestem w stanie tej Pani zaufać. Zdecydowanie nie polecam. Stracony czas, jedyny plus to taki, że ...

Badanie przebiegło "na oko", bardzo donośnym głosem oznajmiono mi, że się "świecę". Ciężko mi nazwać tę Panią lekarzem. Przepisała mi maść, której nawet nie wykupiłem gdyż poziom wizyty był tak żenujący, że nie jestem w stanie tej Pani zaufać. Zdecydowanie nie polecam. Stracony czas, jedyny plus to taki, że nie była to prywatna wizyta i nie musiałem płacić za upokorzenia i stek bzdur.