lekarz Jacek Bajorek

Chirurg ogólny

Takich lekarzy ze świecą szukać , uprzejmość i kultura na najwyższym poziomie. Zawdzięczam mu pomoc ze szybko odkrył co mi dolega gdzie odwiedziłam wcześniej masę lekarzy którzy rozkładali ręce.

Nie czesto dzis spotykamy lekarzy,jak pan doktor Bajorek.Zawdzieczam mu bardzo wiele-zycie mojego synka ,ktoremu pekl wyrostek robaczkowy,odsylani przez innych lekarzy,u niego pomoc znalezlismy doslownie natychmiast-stol operacyjny.Zawsze zyczliwy i pomocny,zawsze usmiechniety i solidny.I nie pisze tego pod wplywem impulsu.Pan doktor sprawdza sie od wielu lat.Zwracalismy sie do niego nie tylko ze schorzeniami ,ale takze zapytaniami i watpliwosciami.Wspanialy lekarz i dobry czlowiek.

Wspaniały lekarz i do tego przesympatyczny no i przystojny :) Oj długo tak bym jeszcze mogła:)Wyciął mi woreczek żółciowy .operacja przebiegła prawidłowo.Polecam tego lekarz!!!!

operowal mnie na tarczycé,super lekarz!

operowal mnie na tarczycé,super lekarz!

Może dlatego, że trafiłem na dr-a Bajorka jeszcze żyję. Lekarz z prawdziwego zdarzenia - oddany ludziom. Interesuje się zdrowiem pacjenta również po zabiegach w innych szpitalach. Życzyłbym każdemu takiego lekarza. S. Sajdak

S. Sajdak

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Dąbrowa Tarnowska"?

Dąbrowa Tarnowska

Robert Bargieł