lekarz Jacek Gąsiorowski

Neonatolog

Człowiek, lekarz z powołania. Syn wcześniak 29 tydzień, 1300 g, to było 15 lat temu, wiele wątpliwości co dalej i znów dr Jacek Gąsiorowski, spokój i opanowanie i jego koncepcje leczenia. Nie zapomnę do dziś patentu z rękawiczką dmuchaną przez respirator by pobudzać oddech dziecka. Chylę czoło i Polecam Pana dr. Nie tylko lekarz ale i ojciec.

Człowiek dany dzieciom od Boga, żeby robił to czego On nie może. Uratował mojego synka, choć był w bardzo złym stanie. Uczciwy człowiek, bardzo emocjonalny, co niekiedy może zostać źle odebrane. Fantastyczna wiedza, podejście do dzieci. Każde dziecko jest dla niego wyjątkowe i jednakowo ważne. Całe życie będę Panu wdzięczna i Antoś niejednokrotnie o Panu usłyszy. Z całego serca dziękuję razem z Antosiem !

podpisuję się w 100% pod opinią "lekarz z powołania", bo to znakomity, kompetentny lekarz z ogromną wiedzą. Z wielką troską dba o malutkie dzieci, którymi zajmuje się na oddziale noworodkowym. Natomiast jeśli ktoś poczuł się źle przez tego Pana potraktowany, to znaczy że na to zasłużył... przepraszam najmocniej za te słowa, ale wiem co piszę. Dobro dzieci to dla tego Pana priorytet nad priorytetami! Jego powołanie widac, a nawet czuc już po chwili obserwowania jak się dziecmi zajmuje. Zawsze wszystko dokładnie objaśnia i tłumaczy, co aktualnie robi, czy co i jak należy robic itp itd. POLECAM W 100%

Wspaniały lekarz, doskonały specjalista, cudowny człowiek- jednym zdaniem: Lekarz z POWOŁANIA. Pomaga bezinteresownie swoim małym pacjentom. Zdrowie pacjenta to dla tego Pana podstawowy priorytet. Mam do tego lekarza bezgraniczne zaufanie. Dziękujemy Panie doktorze- nigdy nie będziemy wstanie się Panu odwdzięczyć za to, co Pan dla nas zrobił. Julia i Mateusz z rodzicami.

Pierwsza wizyta naszej córeczki, u Pana Gąsiorowskiego miała miejsce w Poradni Oceny Rozwoju Małego Dziecka w szpitalu przy ul. Poznańskiej. Napiszę krótko - takich ludzi i lekarzy nam potrzeba. Dobro samo się obroni. Pozdrawiamy.

Napiszę krótko - takich ludzi i lekarzy nam potrzeba.
Dobro samo się obroni. Pozdrawiamy.

Wspaniały lekarz i człowiek - jeszcze takiego kompetentnego nie miałam okazji spotkać w swoim życiu. Moja córeczka zawdzięcza mu życie. Pozdrawiam i gorąco polecam tego lekarz.

super lekarz,kompetentny wzbudzający zaufanie dla rodzicow.

super lekarz,kompetentny wzbudzający zaufanie dla rodzicow.

Świetny fachowiec, wspaniały człowiek. Prawdziwy lekarz z powołania.

Świetny fachowiec, wspaniały człowiek. Prawdziwy lekarz z powołania.

Nie podoba m isię jako lekarz. Niezbyt dobrze szanuje swoich pacjentów.

Nie podoba m isię jako lekarz. Niezbyt dobrze szanuje swoich pacjentów.