lekarz Jacek Gołąbek

1,4
1,3
1,8
1,4

ODRADZAM!!!! Bardzo nieuprzejmy,niegrzeczny, niekulturalny, naśmiewa się z pacjenta!!!

Byłam u tego Pana dr na wizycie i odradzam wszystkim tym którzy chcieliby skorzystać z jego usług leczenia ludzi poważnie chorych. Ten lekarz jest zadufanym w sobie chamem bez ogłady ludzi traktuje jak śmieci i ze mnie akurat chciał zrobić wariata. Myślę że każdy kto u niego był to wie o czym mówię.

Nie chciałabym korzystać z wizyt u pana doktora

Nie chciałabym korzystać z wizyt u pana doktora

miałam "przyjemność" poznać tego Pana w szpitalu wojewódzkim na izbie przyjęć.Moja siostra trafiła tam z bólami głowy,i aktualnym badaniem tomografii komputerowej głowy, gdzie widoczne były zmiany ogniskowe w płatach.Zacznijmy od tegoże na Pana dr trzeba było czekać 4 godz.w bólach i męczarni,siostra się zwijała z bólu!Podobno był bardzo zajęty,plotkowanie z pielęgniarkami!!!I kiedy się już zjawił to bez badania,stwierdził że jedynym rozwiązaniem jest wizyta u psychiatry!!!Byłam w szoku, cała wizyta trwała na pewno nie dłużej niż 5 min.Finał był taki że bez diagnozy i leków wróciłyśmy do domu.Cham i gbur odradzam wszystkim z całego serca!!!!!!

Chamskie zachowanie, brak szacunku i zrozumienia dla ludzi chorych, zadufany w sobie, przekonany o swojej "mądrości", mam nadzieję, że te komentarze czytaja jego przełożeni i wyciągna odpowiednie wnioski co do zatrudniania takiego gbura, składał przysięgę Hipokratesa i nikomu nie robi łaski, że powinien leczyć ludzi, z naszych podatków się wykształcił, może jakby zapłacił prywatnie za wizytę, to inaczej by człowieka potraktował, tylko niestety nie wszystkich stać na wizyty prywatne

Zaszedłem z poważną chorobą kręgosłupa, zostałem wygnany. Bez właściwych badań, żadnych konkretynch zaleceń. Życzę Wam abyście na niego nietrafili. Chociaż nie wiem jak sprawy się mają po dobrym zmotywowaniu.

Nie ma kontaktu z pacjentem.Na jakiej podstawie wydaje orzeczenia jako konsultant trudno zgadnąć,chyba ZUS w Radzyniu dobrze mu za to płaci,że pozbawia ludzi renty.

kawał chama, reszta to dziad - nie polecam!!!!!!!!!!!!!!

kawał chama, reszta to dziad - nie polecam!!!!!!!!!!!!!!

Byłam, więcej nie pójdę, czułam się jak intruz

Byłam, więcej nie pójdę, czułam się jak intruz

Nieuprzejmy.Nie poświeca czasu pacjentom.Przyjemny tylko za pieniadze w kieszen.Nie polecam.!!!!!!!!!!!!! Gbur!!!!!!!!!!!!