lekarz Jacek Jabłoński

3,3
3,5
3,4
3,2

Brak profesjonalizmu. Zniszczył oko bo leczył na zapalenie spojówek a to była zapalenia rogówki jego leki wypaliły mikroskopijna dziurkę z rogówce co powoduje że nadaje sie do przeszczepu. Nie wspomniał że drugie oko jest zaatakowane jaskrą. To nadaje się pod sąd żeby wreszcie lekarze ponosili odpowiedzialność za błędne decyzje bo już rezydenci uważają że mają tak bardzo odpowiedzialna prace tylko że konsekwencji swoich decyzji żaden nie ponosi. Jestem okaleczona na całe życie

Witajcie kochani,ja co jakiś czas odwiedzam lekarza z powodu mojej wady wzroku i powiem tak nigdy nie spotkałam się z nietaktem lub brakiem profesjonalizmu z jego strony a dodam,że wizyty były i takie i takie nie tylko prywatne,dzięki niemu jestem kierowcą bo inny lekarz powiedział mi żebym sobie zakleiła oko bo niedługo oślepne to był suuuuper lekarz,a tego polecam każdemu z czystym sumieniem.

Jacek- heh kompetentny, zabawny,miły, uprzejmy, bardzo fajny. co nad to ma ładny gabinet i spełnia moje oczekiwania. wizyta pewnie wydaje wam się droga okazuje się że jeśli by się rozglądać po innych to ceny są podobne a większości droższe. nie obrażając no cóż lekarze, okuliści, ginekolodzy SIĘ CENIĄ i nic nie poradzimy acz kolwiek polecam bo warto . pozdro dla czytających :*

Nie polecam. Być może pan doktor posiada jakąś wiedzę, ale widocznie nie potrafi z niej korzystać. Poza tym badanie przeprowadza tak szybko jakby na akord pracował, więc nie wiem czy jest w stanie tak dokładnie wszystko zobaczyć w jego wieku. Ponadto po co młodej osobie badać ciśnienie w oku??? Chyba po to, żeby się pochwalić nową maszyną. Ponadto bardzo miły i uśmiechnięty jest, ale czy bycie miłym jest wyznacznikiem dobrego lekarza??? Szczerze wątpię.

Pan okulista, miły, sympatyczny, lubi porozmawiać...szkoda tylko, że jak poszedłem do niego zmienić okulary, to mi takie same przepisał.Bardzo ważne!!! po wejściu do gabinetu pani która z nim pracuje, kazała mi zdjąć okulary, bo musi sprawdzić jakie noszę!!! miałem -1, a w karcie napisał pan doktor -0,5...kolejna rzecz szkła które dobraliśmy podczas badania miały być 1,25, więć nie wiem skąd te błędy...chyba za bardzo lubi sobie porozmawiać nie skupiając się na pracy... koszt nowych okularów 350zł, ale to jego nie interesuje, że źle wypisał recepte na szkła...powiedział, że jak mi nie pasuje to mogę skargę do NFZ na niego napisać...no wtedy juz miły się nie okazał...

Byłam u innych lekarzy kilka razy ale leczenie nie przynosiło poprawy.Postanowiłam udać sią nawizytę prywatną /na NFZ trudno się dostać/.Po kilkudniowym leczeniu nastąpiła wreszcie oczekiwana poprawa.Polecam tego lekarza bo to dobry i doświadczony okulista.Wyjaśnia przyczyny choroby i sposób leczenia.

Świetny lekarz miły zabawny , miło się do niego wraca! polecam wszystkim

Świetny lekarz miły zabawny , miło się do niego wraca! polecam wszystkim

witam do tego lekarza chodze juz od 13 roku zycia mam 30 lat super podejscie do pacjeta zna sie facet na zeczy mogl by zostac stomatologiem ktorego sie boje polecam tego lekarza swoim znajomym i wam tez.Bruno:}

Miły i zabawny okulista. Chodzę do niego od dawna, wada wraz z wiekiem i korektą się stabilizowała. Oceniam bardzo pozytywnie i polecam.

poszedłem do lekarza ponieważ zrobila mi sie gorka na oku cos w stylu jeczmienia:( spojrzal i zapytał czy tu bylem keidys wiec powiendzialem z enie bylem i leczylem sie u dr Malarowskiego wiec powiedzial ze jest tylu wspanialych specjalistow wiec niech sobie ide do nich.... pytajac co to i od czego wiec odpowiedzial ze on wie ale niech sobie juz ide ... Banda złodzieji pewnie gdy bym poszedł prywatnie była by inna gadka