Jacek Klimas

2,5
2,6
2,9
2,5

Potraktował mnie przedmiotowo. W żaden sposób nie był zainteresowany moją osobą, ani moim stanem zdrowia! W mojej opinii ta osoba nie ma cech, które winien posiadać lekarz. Zdaniem innych ciągle się spóźnia. Ja straciłem prawie 3h nie uzyskując żadnej pomocy!!! Do poradni trafiłem, bowiem zapruszyłem sobie oczy. Ledwo widziałem!

Do poradni trafiłem, bowiem zapruszyłem sobie oczy. Ledwo widziałem!

LUDZIE ZRÓBCIE WSZYSTKO ŻĘBY SIĘ TAM NIE IŚĆ. PRZYSZEDŁĘM TYLKO NA BADANIE PROSTATY A WYSZEDŁEM Z RAKIEM OKA !!!!!. ale daje 2 gwiazdki bo pan był uprzejmy

DZIEŃ DOBRY, JACEK KLIMAS TO SUPER LEKARZ, WYLECZYŁ MNIE Z BIEDOTY BO MA W HUJ KASY I ROZDAJE ZA DARMO W KILNICE OKOKLINIK ZA ZAGÓRESKIEJ , POLECAM JAK KTOŚ JEST BIEDNY I NIECH KORZYSTA . KOCHAM PIENIADZE I ROZDAM MOIM 19 BRACIOM I MOIM 17 SIOTRIOM I MOJEJ TATARSKIEJ MAMIE I JEJ SIOSTRZE DZEIKUJE I POZDRAWIAM

Jestem zadowolona z wizyty u lekarza po przedstawieniu swojego problemu, przeszedł do badania oczu, następnie do doboru szkieł okularowych, wykonał badanie dna oka. Wizyta przebiegała w miłej atmosferze, z lekarzem można porozmawiać na każdy temat. Z rozmowy można wywnioskować, że lekarz ma duży zakres wiedzy okulistycznej. Jestem zadowolona z wizyty.

beznadziejny lekarz, masakra,wyjątkowo beznadziejny, całkowicie odradzam,kompletnie się nie zna, taki z niego lekarz jak z koziej dupy trąba

Dzisiaj,prosto z gabinetu tego lekarza , moją matkę ( 85 lat ) zabrała karetka pogotowia z podejrzeniem zawału ( kontrola po operacji zaćmy Okoklinik) Ten człowiek raczył krzyczeć na staruszkę i doprowadził ja do stanu zagrazajacego zycu.Składam na niego skargę do Rzecznika i wszędzie tam,gdzie nauczą go,że jest dla Pacjentów a nie odwrotnie.

Absolutnie nie polecam, a wręcz odradzam. Ten człowiek nie zna elementarnych zasad dobrego wychowania i zapomniał, że kiedyś składał przysięgę Hipokratesa.Niekompetentny, nieuprzejmy , nie znane jest mu pojęcie dobrej komunikacji z pacjentem. Kompletny brak szacunku dla chorych. Jestem rozczarowana brakiem reakcji ze strony pracodawców zatrudniających tego pana na skargi i reakcje pacjentów . Dlatego nie polecam również Centrum Medycznego OKOKLINIK przy ul. Zagórskiej . Gdzie w rejestracji nie można uzyskać wiarygodnych informacji . Sadzę że personel również nie jest w stanie porozumieć się z lekarzem Klimasem i dlatego podają mylne informacje, a później konsekwencje ponosi tylko chory.

Świetny przykład lekarza specjalisty, który w placówkach publicznych pracuje pośpiesznie, na średniowiecznym sprzęcie, nie ma czasu powiedzieć pacjentowi czegokolwiek poza minimum tego, co musi. Nie wiem, czy ma prywatną praktykę, pewnie tak. I założę się (spotkałam takich lekarzy wiele razy!), że za konkretną kasę w zaciszu gabineciku zmienia się w przemiłego pana doktora. Szkoda, bo - moim zdaniem- ma dużą wiedzę i doświadczenie.Ale cóż, dla hołoty nie wysila się.

To jakas paranoja. Ten lekarzem nie powinien leczyc ludzi. Byłam u niego na wizycie celem dobrania okularow mocniejszych od obecnych. Zrobil szybko jakies badanie i powiedzial, ze dzis nie moze dobrac mi okularow bo musze zrobic badanie pola widzenia. OK, nawet bylo to dla mnie zrozumiale. Zrobilam to badanie i po 2 tyg. poszlam do niego, aon ok badanie jest w porzadku dziekuje. Ja na to a okulary chcialabym wymienic na mocniejsz. Na co lekarz odpowiedzial i tu cytuje: ale to nie dzisiaj(na zegarek patrzyl co pare sekund), prosze przyjsc ...

badanie jest w porzadku dziekuje. Ja na to a okulary chcialabym wymienic na mocniejsz. Na co lekarz odpowiedzial i tu cytuje: ale to nie dzisiaj(na zegarek patrzyl co pare sekund), prosze przyjsc kolo pazdziernika, a wczesniej
isc do optyka niech pani podadza rozmiar szkiel, prosze poprosic nastepnego pacjenta. Żenada, sprawa nadaje sie do NZetu. Masakra co sie porobilo z lekarzami teraz w Polsce.

Miły, sympatyczny, rzeczowy. Ja polecam tego lekarza.

Miły, sympatyczny, rzeczowy. Ja polecam tego lekarza.