Polecam w 100% tego wspaniałego lekarza! Bardzo fachowy, kompetentny, rzeczowy, miły człowiek. Od pierwszego kontaktu z lekarzem czuć że ma się do czynienia z profesjonalistą który wykonuje swój zawód z powołania :) Pan dr usypiał naszego synka do zabiegu w Szpitalu Wojskowym w Dęblinie. Zrobił wszytko aby dziecku zaoszczędzić stresu i bólu. A nam rodzicom udzielał dokładnych informacji. Po zabiegu co chwila do nas zaglądał i sprawdzał czy wszytko ok :) POLECAMY i jeszcze raz Ślicznie dziękujemy :)Karolina i Jarosław z Kubusiem - Żyrardów

Lekarz kompetentny, z ogromnym doświadczeniem i doskonałym podejściem do pacjenta.

Bardzo polecam pana Jacka, doskonały fachowiec i wspaniały człowiek.

Bardzo polecam pana Jacka, doskonały fachowiec i wspaniały człowiek.

Znakomity anestezjolog , byłam przez Niego znieczulana.Bez bólu i jak obiecywał niczego nie pamiętam-aż żal że ta specjalność jest taka anonimowa.Anna.

Znieczulał moje dziecko.Pełna informacja o znieczuleniu oraz postępowaniu po zabiegu.Sympatyczny,dojrzały,znający swój fach.Bardzo wysoka kultura.Serdecznie polecam.

Wciąż poszukujesz "Anestezjolog Lublin"?

DSK
Pogotowie Ratunkowe