lekarz Jacek Manikowski

Dziecko poszło na rtg z podejrzeniem złamania palca wskazującego. Otrzymałam od Pana doktora opis: kciuk - bez zmian urazowych. To i ja wiedziałam bez rtg!!! Gratuluję!

Dziecko poszło na rtg z podejrzeniem złamania palca wskazującego.
Gratuluję!

Opis rtg dwuzdaniowy przy faktycznych znacznych zmianach w kręgosłupie L-S. najwyraźniej pan radiolog robi opisy metodą kopiuj - wklej, bez rzeczywistej analizy. W poprzednich rtg opisane liczne poważne zmiany - czyli, gdyby opierać się na fachowości pana radiologa, nastąpiło cudowne uleczenie. A dawka promieniowania przyjęta.

Witam nie polecam tego,, specjalisty,, mam złamanie pięty złamanie w śródstopiu oraz dużego palca. Opis z rtg. Stan po złamaniu kości, opatrunek gipsowy. Żenada po wykonaniu telefonu z zapytaniem usłyszałem Pana doktora nie ma można złożyć reklamację. Pytanie po jakiego grzybka robić badanie ajk opis ma tak wyglądać.

Stan po złamaniu kości, opatrunek gipsowy.