lek. dent. Jacek Napora

Chirurg stomatolog

2,7

Pełen profesjonalizm, lekarz bardzo miły. Byłem dziś wyrywać zęba 8, zajęło to mniej niż minutę, mogę polecić z czystym sumieniem.

Pełen profesjonalizm, lekarz bardzo miły.

Byłam u Pana Napory 1 raz na wyrwaniu korzenia zęba, w którego wdało się zapalenie Dzięki Panu Naporze mogę już być spokojna, wizyta w gabinecie przebiegła w miłej atmosferz, poza tym dał mi znieczulenie tak dobre że nie poczułam kiedy wyjął zęba i było po wszystkim, a osobiście panicznie boję się leczenia jak wyrywania dentysty ogólnie

Lekarz w gabinecie na NFZ w szpitalu w Skarżysku przy wizycie, na której miałam wyrwać zeba obrażał kobiety od dzi*ek uznając przy tym, że wszystkie są takie same i opowiadając teorie o tym, że wojna powinna przyjsc do Polski żeby naprawić naszą młodzież. Przy znieczuleniu bardzo dużyl ból. Doktor Napora powiedział mi, że współczuje mi tego co będę przeżywała po zabiegu. Do wyrwania ostatecznie oczywiście nie doszło. Jako pacjent na NFZ ale przede wszystkim kobieta czuje się bardzo poniżona i nikomu nie polecam takich przeżyć. Ewidentna próba zrównania osób korzystających z NFZ z ziemią i pokazania swojej wyższości. Nie polecam, wręcz odradzam.